استانداری تهران

روابط‌عمومی ها زمینه‌ی حضور حداکثری و مشارکت گسترده ی مردم در انتخابات را فراهم کنند

  • ۱۵ بهمن ۱۳۹۸

نهمین جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی انتخابات با حضور مسئول امور سیاسی فرمانداری به ریاست مدیر روابط عمومی فرمانداری و با حضور عابدی مسئول روابط عمومی شهرداری و مسئولین روابط عمومی ادارات شهرستان در سالن جلسات شهرداری پاکدشت برگزار شد.

دیدار سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با شهردار و مدیر روابط عمومی شهرداری باغستان

  • ۱۳ اسفند ۱۳۹۷

امین بابایی در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از مجموعه اقدامات صورت گرفته از زمان مدیریت رنجبر، در شهرداری باغستان و کسب عناوین برتر شهرداری باغستان در بین شهرداریهای استان تهران ، گفت: از آنجا که روابط عمومیها به ویژه روابط عمومی شهرداری ها ارتباط زیادی با عموم مردم و شهروندان دارند نیازسنجی اجتماعی مناطق در شهرهای استان تهران برای اطلاع رسانی و ارائه نقش حلقه اتصال دستگاه و جامعه وظیفه مهمی برای روابط عمومی ها به حساب می آید.

استاندار تهران:

دستگاه ها از افراد متخصص در روابط عمومی و اطلاع رسانی استفاده کنند

  • ۰۹ بهمن ۱۳۹۷

استاندار تهران گفت: تکرار خبرهای مهم و دستاوردها در بخش های مختلف خبری رسانه ملی برای آنکه همه افراد جامعه در جریان امور قرار بگیرند، یک نیاز رسانه ای است.

روابط عمومی ها معتمد و یاور مدیران دستگاه ها هستند

  • ۰۱ بهمن ۱۳۹۷

مشاور استاندار و سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران از روابط عمومی به عنوان معتمد و یاور مدیران دستگاه ها یاد کرد.

تهران میزبان گردهمایی روابط عمومی های منطقه یک کشور است

  • ۱۵ مرداد ۱۳۹۷

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران از برگزاری گردهمایی مدیران کل روابط عمومی استانداری های منطقه یک کشور در روز سه شنبه به میزبانی این استان خبر داد.