روابط عمومی شهرداری

سرپرست روابط عمومی واموربین الملل وامورفرهنگی شهرداری شاهرود؛

عملکرد خوب روابط عمومی ها می تواند پل ارتباطی قوی بین مدیران و شهروندان باشد

  • ۱۶ مهر ۱۳۹۸

روابط عمومی با یک نگاه واقع بینانه بر عملکرد مدیریت شهری باید هر لحظه ارزیابی درستی از وضع موجود داشته باشد و با یک نگاه جامع و کامل برای صیانت و پاسداری از سیاست ها و برنامه های مدیریت شهری تلاش کند، همچنین نقش مهمی در انتقال مفاهیم و تجربیات برای تکامل اندیشه و سیر هندسه حرکت گفتمانی شهر با بهره گیری از ابزار صحیح در جهت اطلاع رسانی شفاف و دقیق پرداخته تا در نهایت با کسب اعتماد مردم و فروریخت کامل دیوار بی اعتمادی تلطیف کننده روابط درونی و بیرونی مدیریت شهری باشد.

تقدیر از مدیر کل اسبق روابط عمومی شهرداری تهران

  • ۰۵ مهر ۱۳۹۸

در مراسمی که با حضور احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران، حجت الاسلام والمسلمین موسوی لاری و‌ جمعی از مدیران و فعالان فرهنگی، شهری و رسانه‌ای برگزار شد از محمدعلی کریمی رییس سابق مرکز ارتباطات و بین الملل شهرداری تهران تقدیر شد.

جلسه شورای روابط عمومی شهرداری بابل و سازمانهای تابعه برگزارشد

  • ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

جلسه شورای روابط عمومی شهرداری و سازمانهای تابعه جهت پیشبرد هرچه بهتر اهداف شهرداری با حضور مدیر روابط عمومی شهرداری بابل، مدیران و رابطین روابط عمومی سازمانهای تابعه و مناطق شهرداری در روابط عمومی مرکز برگزار گردید.

در آیین تقدیر از "سرآمدان روابط عمومی ایران" صورت گرفت؛

کسب تندیس زرین توسط روابط عمومی شهرداری مشهد

  • ۲۸ تیر ۱۳۹۸

این جشنواره معیارهای مختلفی برای تایید روابط عمومی ها به منظور داوری دارد؛ در بین 200 روابط عمومی شهرداری کشور که متقاضی شرکت در این آیین بودند تنها شهرداری مشهد موفق به حضور در مرحله ارزیابی و داوری و در پی آن موفق به کسب رتبه برتر شد.

سرپرست روابط عمومی شهرداری مشهد

روابط عمومی باید رصد درستی از جامعه داشته باشد

  • ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد با تاکید بر دیده شدن کارشناسان و نیروهای فعال دوره های پیش گفت: تاکید بر این است فرصتی برای کارشناسان این حوزه که تاکنون دیده نشده اند، ایجاد کنیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجید خرمی در مراسم تکریم و معارفه مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 5 با بیان مطلب فوق خاطرنشان کرد: پتانسیل زیادی در بدنه شهرداری و کارشناسان روابط عمومی وجود دارد که باید دید و شناسایی کرد؛ افراد توانمندی که باید مورد توجه قرار بگیرند.

شهردار منطقه 5 مشهد؛

به مسائل منطقه استراتژیک و بنیادین توجه شود/ تاکید بر نقش روابط عمومی‎ها برای رسیدن به اهداف کلان

  • ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

از دیگر ویژگی های مهم که لازمه پیشرفت و موفقیت این افراد است، داشتن صداقت و توانایی اعتمادسازی است چرا که شهروندان نیاز به فردی معتمد، آشنا به مسائل شان و پیگیر نیاز دارند.

مدیرعامل شهرآرا، سرپرست روابط عمومی شهرداری مشهد شد

  • ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

شهردار مشهد با صدور حکمی مجید خرمی، مدیرعامل موسسه فرهنگی شهرآرا را با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد منصوب کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، در حکم محمدرضا کلائی، شهردار مشهد، خطاب به خرمی آمده است: «با توجه به سوابق رسانه‌ای و توان مدیریتی، به موجب این ابلاغ جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد مقدس منصوب می‌نمایم. امید است با توجه به نقش بی‌بدیل رسانه‌ها در ارتباط موثر و پایدار مدیریت شهری و شهروندان، بیش از پیش در جهت تحقق شعار شهرداری شهروند مدار گام بردارید.

تقدیر روابط عمومی شهرداری کرمانشاه از اصحاب رسانه

  • ۱۴ فروردین ۱۳۹۸

روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری کرمانشاه از اصحاب رسانه استان که در شرایط بحرانی با جدیت و تلاش خستگی ناپذیر درصددپوشش اخبار فعالیت داشتند تقدیر و تشکر نمود.

صفحه‌ها