روابط عمومی برتر

روابط عمومی پالایشگاه تبریز در بین روابط عمومی های کشور برتر شد

  • ۲۵ دی ۱۳۹۸

روابط عمومی شرکت پالایش نفت تبریز با ارایه ایده ای در زمینه مسولیت های اجتماعی در شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران حایز رتبه برتر شد.

مهندس علی نژاد خبر داد؛

کسب عنوان واحد برتر روابط عمومی مخابرات کشور توسط روابط عمومی مخابرات منطقه آذربایجان غربی

  • ۲۴ دی ۱۳۹۸

بر اساس گزارش ارزیابی اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، اداره روابط عمومی مخابرات منطقه آذربایجان غربی موفق شد طبق شاخص های متعدد فنی و کارشناسی به عنوان برترین واحد روابط عمومی مخابرات ایران انتخاب شود.

انتخاب مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی قم به عنوان روابط عمومی برتر

  • ۳۰ تیر ۱۳۹۸

علی شریعتی مدیر روابط عمومی جهاد دانشگاهی قم در چهارمین گردهمایی مدیران و فعالان روابط عمومی جهاد دانشگاهی سراسر کشور به عنوان روابط عمومی برتر معرفی و تجلیل شد.

روابط عمومی ذوب آهن اصفهان موفق به کسب نشان تعالی و گواهینامه تعهد به سرآمدی شد

  • ۲۵ تیر ۱۳۹۸

در هشتمین آیین معرفی سرآمدان روابط عمومی ایران که با حضور 600 نفر از نخبگان روابط عمومی، دانشجویان و مدیران روابط عمومی سازمان‌ها و نهادهای مختلف کشور برگزار شد، روابط عمومی ذوب آهن اصفهان با کسب امتیاز لازم موفق به دریافت نشان تعالی و گواهینامه تعهد به سرآمدی شد.

استاندار خوزستان در چهارمین جشنواره انتخاب روابط عمومی های برتر خوزستان؛

خوزستان خاستگاه شکل گیری روابط عمومی کشور است

  • ۲۰ تیر ۱۳۹۸

غلامرضا شریعتی خوزستان را خاستگاه شکل گیری روابط عمومی خواندو گفت: در داوری ها باید نقاط ضعف نیز بیان شود تا ارتقا کیفی را شاهد باشیم.

کسب عنوان روابط عمومی برتر توسط مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی

  • ۰۴ خرداد ۱۳۹۸

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از کسب رتبه برتر توسط مدیر روابط عمومی میراث فرهنگی استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مرتضی آبدار از روابط عمومی به عنوان بازوی توانمند سازمان یاد کرد و گفت: در هر سازمانی داشتن اطلاعات موثق، دقیق و اطلاع رسانی با توجه به اهداف و ساختار، بزرگ ترین سرمایه محسوب می شود و حیات و کارایی یک سازمان به داشتن ارتباط دو سویه در حوزه های درون و برون سازمانی، برقراری تعامل سازنده و کاهش فاصله و شکاف میان جامعه و دستگاه اجرایی بستگی دارد.

صفحه‌ها