انجمن روابط عمومی

همایش نقش روابط عمومی در توسعه کسب و کارهای نوین برگزار شد

  • ۰۷ بهمن ۱۳۹۷

همایش نقش روابط عمومی در توسعه کسب و کارهای نوین به دعوت اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان البرز و حضور جمع کثیری از فعالان اقتصادی و اعضای اتاق بازرگانی استان البرز روز پنج‌شنبه چهارم بهمن ماه سال جاری در محل این اداره‌کل برگزار شد.

معاون استاندار بوشهر:

دغدغه‌مندی بالایی نسبت به روابط عمومی‌های استان بوشهر داریم

  • ۰۴ دی ۱۳۹۷

بوشهر - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: دغدغه‌مندی بالایی نسبت به روابط عمومی‌های استان بوشهر داریم.

نقش مؤثر روابط عمومی در ایجاد تعامل بین مجموعه های درون و برون سازمانی

  • ۱۲ آذر ۱۳۹۷

دکتر محمدرضا حقیقی- مدیر روابط عمومی در هر سازمان بایستی واجد یک سری خصوصیات و روش های کار آمد در اداره امور و انجام وظایف شغلی باشد تا بتواند موجب پیشرفت کاری در ادارات و سازمان ها گردد.

دویست و سیزدهمین نشست انجمن روابط عمومی ایران برگزار شد

  • ۰۷ شهریور ۱۳۹۷

دویست و سیزدهمین نشست انجمن روابط عمومی ایران برگزار شد. مراسم یادبود استاد فقید میرزابابامطهری‌نژاد در دویست و سیزدهمین نشست انجمن روابط عمومی ایران روز سه شنبه ششم شهریور ۱۳۹۷ در فرهنگسرای شفق برگزار شد. این مراسم به‌همراه همسر و فرزند آن مرحوم و عده ای از استادان و دانشجویان و یاران و دوستان با وفای قدیمی آن مرحوم برگزار شد.

تاثیر روابط عمومی در تحقق اهداف حوزه‌های فوریتی/تلاش برای بهره‌وری ارتباطات موثر

  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۷

برقراری یک ارتباط موثر و مطلوب با دیگران هنری است که توسط مسئوولان روابط عمومی ادارات و سازمان‌ها محقق می‌شود تا به این ترتیب افکار عمومی را در مورد موضوعات مختلف روز مرتبط روشن کنند.

نایب رئیس اتاق بازرگانی شیراز

فعالیت روابط عمومی با کار تبلیغاتی متفاوت است

  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز گفت: فعالیت روابط عمومی توسعه ای است و به همین دلیل فعالیت روابط عمومی با تبلیغات فاصله زیادی دارد.

آیین نکوداشت روزملی روابط عمومی برگزارشد

  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

آیین نکوداشت "روز روابط عمومی" همزمان با روز ملی روابط عمومی وارتباطات توسط موسسه آرمان روابط عمومی وبا همکاری خانه روابط عمومی ایران با حضور استاندار تهران وجمعی از اساتید، مدیران وکارشناسان روابط عمومی در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.
باید با افکارعمومی تعامل کرد

صفحه‌ها