روابط عمومی علوم پزشکی

سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران منصوب شد

  • ۱۳ بهمن ۱۳۹۸

طی حکمی از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، خانم دکتر «سیمین بابائی» به عنوان مشاور رئیس و سرپرست مدیریت روابط‌عمومی دانشگاه منصوب شد.

سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان منصوب شد

  • ۱۶ دی ۱۳۹۸

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان با صدور ابلاغی دکتر آرزو فلاحی را به عنوان سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه و مشاور خود در امور زنان و خانواده منصوب کرد.

در راستای توانمندسازی روابط عمومی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی کشور صورت گرفت؛

برگزاری دو کارگاه‌ آموزشی تولید محتوا در اصفهان

  • ۰۶ آذر ۱۳۹۸

دور دوم کارگاه های آموزشی دو روزه «برنامه‌ریزی و اجرای کمپین اطلاع رسانی و رسانه‌ای» و «استراتژی تولید محتوا در شبکه های اجتماعی» به همت مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به میزبانی دانشگاه علوم‌ پزشکی اصفهان، آغاز به کار کرد.
به گزارش سپید به نقل از وبدا، این کارگاه‌های آموزشی به منظور توانمند‌سازی شاغلان روابط عمومی در راستای اجرای برنامه عملیاتی به مدت دو روز برای مدیران و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کلان مناطق ٧،۵ و ۴ شامل ١٨ دانشگاه‌ها و دانشکده علوم پزشکی کشور از صبح سه‌شنبه در اصفهان در حال برگزاری است.

روابط عمومي علوم پزشکي نيشابور صاحب عنوان برتر کشوري در کمپين فشار خون شد

  • ۲۱ آبان ۱۳۹۸

در جشنواره روابط عمومی های برتر حوزه سلامت که به صورت همزمان با پانزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی برگزار شد، در بخش رقابتی سلامت روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی نیشابور موفق به کسب عنوان روابط عمومی برتر در بسیج ملی کنترل فشارخون شد.

اولين نشست استاني روابط عمومي ها در مبارزه با قاچاق کالا برگزار شد

  • ۰۵ بهمن ۱۳۹۷

مسئول روابط عمومي معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکي دزفول خبر داد: اولين نشست تخصصي مسئولين روابط عمومي هاي سازمان ها و نهادهاي مرتبط مبارزه با کالاهاي قاچاق در استانداري خوزستان برگزار شد.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از ايفدانا، ،مسعود زماني راد، اظهار داشت: اين نشست تخصصي با مسئولين روابط عمومي هاي ادارات و سازمان هاي مرتبط در مبارزه با محصولات و کالاهاي قاچاق به پيشنهاد کميسيون برنامه ريزي، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداري خوزستان تشکيل گرديد.

در ساری انجام گرفت/

نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه های علوم پزشکی

  • ۲۶ مهر ۱۳۹۷

نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه یک سلامت کشور با محوریت کارگاه آموزشی مدیریت استراتژیک در روابط عمومی و نقش روابط عمومی در توسعه سازمان به میزبانی استان مازندران در ساری برگزار شد.

اجلاس مدیران روابط عمومی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور برگزار شد

  • ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

اجلاس مديران روابط عمومي دانشگاه ها و دانشكده هاي علوم پزشكي سراسر كشور و سازمان هاي تابعه در مركز همايش هاي رازي در دانشگاه علوم پزشكي ايران برگزارشد.