کنفرانس روابط عمومی

دومین کنفرانس ملی رویکردهای نوین روابط عمومی کشور در اصفهان برگزار شد

  • ۰۹ دی ۱۳۹۸

دکتر حمید شکری خانقاه در دومین کنفرانس ملی رویکردهای نوین روابط عمومی در اصفهان گفت: روابط‌عمومی را مدیر نظام ارتباطی سازمان بدانید.

حمید شکری خانقاه سخنرانی خود را با پرسش آیا باید به همین روند مدیریتی و روابط‌عمومی ادامه دهیم یا شهامت تغییر داشته باشیم؟ آغاز کرد.

وی در ادامه سخنان خود افزود: آن‌چه مدیران بسیار تاکید می‌کنند اما متاسفانه به آن توجهی نمی‌کنند روابط‌عمومی است ما باید نقش مدیریت روابط‌عمومی را معنا دهیم. مدیران ارشد باید از روابط‌عمومی به عنوان مشاور یاد کنند.

هفتمین کنفرانس حرفه ای گرایی در روابط عمومی برگزار شد

  • ۱۶ مهر ۱۳۹۸

هفتمین کنفرانس حرفه ای گرایی در روابط عمومی با حضور مدیران، صاحب نظران و علاقه‌مندان این حوزه و با مشارکت جمعی از وزارتخانه ها، سازمان ها و اصحاب رسانه، برگزار شد.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی توسعه پویا؛ هفتمین کنفرانس حرفه ای گرایی در روابط عمومی با حضور جمعی از مدیران، صاحب نظران و علاقه‌مندان این حوزه، با مشارکت جمعی از وزارتخانه ها، سازمان ها و اصحاب رسانه، با “موضوع بازاریابی دیجیتالی در روابط عمومی” روز شنبه ۱۳ مهر ۹۸ در هتل المپیک تهران برگزار شد.

کنفرانس ملی حرفه ای گرایی در روابط عمومی

کسب مدال زرین حرفه ای گرایی در روابط عمومی توسط فولاد مبارکه

  • ۱۴ مهر ۱۳۹۸

در این دوره از کنفرانس مدال زرین مدیر نمونه از نگاه حمایتی و هوشمندانه به روابط عمومی به فرزاد ارزانی مدیرعامل فولاد هرمزگان از گروه صنعتی فولاد مبارکه اهدا شد. همچنین به روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان لوح تقدیر به پاس توسعه دانش و جایگاه روابط عمومی اهدا شد.

با موضوع بازاریابی دیجیتال

هفتمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط عمومی برگزار می‌شود

  • ۰۳ شهریور ۱۳۹۸

هفتمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط عمومی با موضوع بازاریابی دیجیتال برگزار می‌شود.

در هشتمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت مطرح شد / لزوم توجه کسب‌وکارها به اپلیکیشن‌های اختصاصی

  • ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

هشتمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت با حضور جمعی از اساتید و فعالان حوزه روابط عمومی کشور، روز هفت اردیبهشت ۹۸ در بازار بزرگ ایران (ایران مال) برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، سیدغلامرضا کاظمی دینانی، رئیس ستاد برگزاری هفته روابط عمومی، در سخنان کوتاهی، ضمن خوش‌آمد به حاضران، بر اهمیت به‌روز بودن فعالان این حوزه تاکید کرد و گفت: «با ظهور شبکه‌های اجتماعی، روابط عمومی نیز تغییر کرده و ما برای موفقیت در روابط عمومی، باید مدام به‌روز باشیم.»

چهاردهمین کنفرانس روابط‌عمومی الکترونیک آغاز به‌کار کرد

  • ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

چهاردهمین دوره کنفرانس روابط عمومی الکترونیک ساعتی قبل با موضوع اصلی «روابط‌عمومی بلاک چین، روابط عمومی بدون واسطه، امن و اعتمادآفرین» با حضور جمعی از استادان، مدیران و فعالان عرصه ارتباطات و روابط‌عمومی در محل مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران آغاز به‌کار کرد.

جزییات پانزدهمین کنفرانس روابط عمومی ایران اعلام شد

  • ۲۴ مهر ۱۳۹۷

مهدی باقریان با اعلام جرییات کنفرانس روابط عمومی، گفت: پانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، صبح روز دوشنبه 30 مهر1397 در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار می شود.

صفحه‌ها