همایش رسانه ، روابط عمومی و مشارکت حداکثری

  • ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز همایش رسانه ، روابط عمومی و مشارکت حداکثری در استان البرز ، دوشنبه ۲۸ بهمن با حضوردکتر فردی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار البرز ، ناصر مقدم مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز، بهاروند مدیر خبرگزاری جمهوری اسلامی ، خبرنگاران ، صاحبنظران و دست اندرکاران امورانتخاباتی در خصوص امکان سنجی و تمهیدات لازم برای برگزاری پرشور وحداکثری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سالن استاد سیروس صابر برگزار گردید.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: براساس منویات مقام معظم رهبری حضور حداکثری در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی امری ضروری است.
ناصر مقدم افزود: رسانه ها افراد تاثیرگذار در جامعه هستند که زمینه را برای حضور هرچه بیشتر مردم فراهم می کنند و دراستان البرز با توجه به ظرفیت رسانه ای که شاهد هستیم می توان گام های موثری را برداشت .
وی ادامه داد: امروز باید با ایجاد بسترهای شور انتخاباتی نمایندگان اصلح را وارد مجلس شورای اسلامی با هدف تامین مطالبات مردمی و جلب رضایت هرچه بیشتر آنان داشته باشیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار البرز نیز در ادامه این همایش اظهارداشت: انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا در مسیر رشد و پیشرفت قرارداد که باید هرچه بیشتر در مسیر حفظ آرمانها و ارزشهای نظام اسلامی گام برداشت.
نورمحمد فردی افزود: سیاست کلی دولت و وزارت کشور مبتنی بر اصول مهمی است که در تلاش هستیم با اجرایی شدن آنها بسترها را برای انتخاباتی پرشور فراهم کنیم .
فردی گفت: اصل دیگر مشارکت مرم است که مهم نیست مردم به چه کسی رای می دهند بلکه آنچه که تاکید موکد است آن است که کسانی که شرایط لازم را برای حضور درانتخابات دارند مشارکت داشته باشند.
وی تاکید کرد: حضور پرشور مردم درانتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی سبب یاس دشمنان شده و این اطمینان خاطراست که مردمی که فرهنگ عاشورایی دارند و با تمام وجود از انقلاب دفاع می کنند توطئه دشمنان را عقیم خواهند ساخت.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار البرز اضافه کرد: پس از خلق حماسه ۲۲ بهمن مردم باردیگر در انتخابات حضور پرشور خواهند داشت تا از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع کنند.
فردی اظهارداشت: مشارکت پرشور امنیت به ارمغان می آورد و سیاست راهبردی استاندار البرز امنیت ، سلامت انتخابات و مشارکت حداکثری است و فرقی نمی کند چه کسی در این رقابت پیروز شود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار البرز تاکید کرد: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات صورت گرفته است و ۲۳ هزار نفر فرآیند اجرایی انتخابات پیش رو را برعهده دارند که از آموزش های لازم بهره مند شده اند.
وی یادآورشد: امسال شعب اخذ رای دراستان البرز مجهز به دستگاه هویت نگار شده است که مولفه های رای دهنده از جمله درقید حیات بودن، داشتن شرط سنی ۱۸سال تمام و اینکه با این کد ملی درهیچ جای کشور رای نداده است را محرز می سازد.
دراستان البرز یک هزار و ۲۰۰ شعبه اخذ رای شامل یک هزار و ۶ شعبه شهری و ۱۹۴ شعبه روستایی برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پیش بینی شده است.
ازمجموع یک هزار و ۲۰۰ شعبه اخذ رای دراستان البرز یک هزار و ۱۰۴ شعبه ثابت است.

منبع : فرهنگ و ارشاد البرز