سی و سومین نشست مدیران و مسئولان روابط عمومی دستگاه های تابعه برگزار شد

  • ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵

به گزارش شبکه اخبا راقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران، دکتر موسوی رئیس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران ضمن قدردانی از دکتر خالصی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی و هیات همراه و نیز حضور مدیران و مسئولان روابط عمومی دستگاه های تابعه اظهار داشت: اطلاع رسانی در حوزه روابط عمومی و بحث سرمایه گذاری و فاینانس، دو رکن اصلی فعالیت سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران محسوب می شود .

بنا بر این گزارش، میرزایی معاون سازمان سرمایه گذاری، روابط عمومی دستگاه ها را قلب تپنده و پویا برای هر دستگاه دانست و گفت: روابط عمومی ها در معرفی دستگاه ها در تبیین عملکرد آنها و حفظ و حراست از دستگاه ها در مقابل تخریب ها و جو سازی های منفی نقش بی بدیلی دارند.

وی در خصوص سرمایه گذاری و وظایف سازمان در سه بخش روابط اقتصادی خارجی، تامین منابع مالی خارجی، سرمایه گذاری خارجی و نظارت بر تسهیلات خارجی گفت: سازمان سرمایه گذاری علیرغم نقش و جایگاه محکم آن در حوزه های درآمدآفرینی، اشتغالزایی، ارزآوری و... از طریق شرکت های خارجی تحت پوشش، مورد توجه تصمیم گیران سیاسی و اقتصادی قرار نگرفته است.

میرزایی از مرکزروابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت متبوع و روابط عمومی های دستگاه های تابعه خواست تا همکارهای لازم با سازمان را در زمینه معرفی خدمات و فعالیت های آن بعمل آورند.

همچنین رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز طی سخنانی در این جلسه، از مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه درخواست نمود تا آخرین اخبار مهم مربوط به حوزه های سازمانی خود را گزارش نمایند.

در پایان جلسه، مدیران دفاتر و ادارات کل سازمان به معرفی مختصری از وظایف تخصصی حوزه های کاری خود پرداختند.

منبع : شادا

برچسب‌ها: