با اهدای لوح سپاس؛

تقدیر از پیشکسوت روابط عمومی و ارتباطات

  • ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴

به گزارش تهران رسانه ؛ شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران که به همت موسسه کارگزار روابط عمومی و با مدیریت دکتر مهدی باقریان و با حضور دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی؛ پروفسور باقر ساروخانی؛ پروفسور حسام‌الدین بیان؛ پروفسور حسن بشیر و جمعی از اساتید و مدیران و پیشکسوتان روابط عمومی ایران در سالن همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی تهران برگزار شد؛ از پنجاه سال تلاش علمی و دانشگاهی پروفسور باقر ساروخانی پدر جامعه شناسی ارتباطات با اهدای جایزه ارزشمند دکتر حمید نطقی تقدیر بعمل آمد.

هم چنین در این کنفرانس؛ به جهت 30 سال خدمات اجرایی و آموزشی و پژوهشی حسن خسروی از پیشکسوتان عرصه روابط عمومی و ارتباطات کشور تقدیر گردید .
حسن خسروی در جمع دانشجویان ارتباطات و روابط‌عمومی اظهار داشت که مشکل روابط عمومی در ایران این است که روابط عمومی "بازار" ندارد.
به عبارت دیگر منظور از بازار آن است که روابط عمومی باید دارای بودجه. اعتماد. زمان. اختیار. راهبرد باشد که کلمه بازار را تشکیل می‌دهد.
امید است مدیران سازمانها توجه ویژه ای به جایگاه ؛ نقش و اهمیت روابط عمومی داشته باشند.
بنابر این گزارش؛ حسن خسروی همچنین رئیس شورای مشورتی تهران رسانه می باشد، همکاران وی در تهران رسانه به ایشان تبریک و برایشان آرزوی موفقیت می نمایند.

منبع : تهران رسانه