پیشکسوت روابط عمومی صنعت نفت سکاندار روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی شد

  • ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳

به گزارش نبض نفت صبح امروز بهزاد محمدی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی ایوب بنوی فارغ‌التحصیل دانشگاه علامه طباطبایی را به عنوان رئیس روابط عمومی این شرکت منصوب کرد.

لازم به ذکر است ایوب بنوی قبل از این رییس روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران بود. از دیگر سوابق این مدیر جوان می‎توان به ریاست روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، نماینده روابط عمومی‌های صنعت نفت، گاز و پتروشیمی شش استان جنوبی کشور و ریاست روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت اشاره کرد.

رئیس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی دارای حدود بیست سال سابقه در سمت‌های مدیریتی روابط عمومی در شرکت‌های تولیدی توسعه‌ای و خدمات فنی در شرکت‌های تابعه وزارت نفتمی‎باشد. بنوی تحصیل کرده دانشگاه علامه طباطباییدر رشته علوم ارتباطات است و مقطع کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت فرهنگی سپری کرده است.

این مدیر جوان صنعت نفت کشور در سال‎های 1391 و 1394 به عنوان مدیر برتر روابط عمومی در بین شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی انتخاب شد.

بدون شک حضور مدیران جوان و باانگیزه در هر مجموعه‌ای می‌تواند باعث تحول آن مجموعه شود. پایگاه خبری نبض نفت انتصاب این مدیر جوان در راس سکان روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی را تبریک و تهنیت عرض کرده و برای وی آرزوی موفقیت دارد

منبع : نبض نفت

برچسب‌ها: