مدیر روابط عمومی صندوق احیاء منصوب شد

  • ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵

مدیر عامل و رییس هیئت مدیره صندوق احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی طی حکمی، رییس روابط عمومی و امور فرهنگی این صندوق را منصوب کرد.

به گزارش شارا به نقل از روابط عمومی صندوق احیاء، مدیر عامل و رییس هیئت مدیره صندوق احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی طی حکمی حسین سعیدی را به عنوان رییس روابط عمومی و امور فرهنگی این صندوق، منصوب کرد.

در این حکم که توسط هادی میرزائی امضا شده، آمده است: نظر به حسن سوابق، تجارب و شایستگی، جنابعالی را به عنوان رییس روابط عمومی و امور بین الملل منصوب می نمایم.

انتظار می رود با بهره گیری از استعداد و توانمندی نیروهای لایق، متخصص و متعهد میراث فرهنگی و تعامل سازنده با اصحاب رسانه در تحقق شعار میراث فرهنگی برای نسل ها نقش آفرین و تأثیرگذار باشید.

توفیقات روز افزون جنابعالی را در ایفای کامل مسؤولیت محوله از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

دبیری تحریریه خبرگزاری هنر ایران، مدیر روابط عمومی خبرگزاری هنر آنلاین، امور رسانه ایی سازمان تبلیغات اسلامی و عضویت در تحریریه خبرگزاری مجلس شورای اسلامی، ایلنا و روزنامه های اعتماد و آرمان روابط عمومی و... از جمله سوابق پیشین مدیر روابط عمومی و امور بین الملل صندوق احیاء و بهره برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی است.

منبع : شارا