معاون فرهنگی و مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس منصوب شدند

  • ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اژدر شهابی اقدم مدیر روابط عمومی پیشین باشگاه پرسپولیس طی حکمی، به عنوان معاون امور فرهنگی و مسئولیت‌های اجتماعی باشگاه منصوب شد.
در این حکم با اشاره به تحصیلات، تخصص و سوابق حرفه‌ای مدیر امور فرهنگی پرسپولیس، ابراز امیدواری شده است نظر به تجارب درخشان وی در عرصه‌های مختلف و در ارتباط بیش از پیش با هواداران و ارکان فرهنگی و اجتماعی وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ از ظرفیت‌های خانواده بزرگ پرسپولیس در حوزه مسایل فرهنگی و اجتماعی استفاده شود.

شهابی‌اقدم که تحصیلات عالی خود تا سطح فوق لیسانس را در رشته ارتباطات پشت سر گذاشته است، از فعالان عرصه رسانه‌ای در جراید و صداوسیما بوده است که مسئولیت‌های فراوانی در عرصه‌های فرهنگی و اجرایی نیز داشته است.

سوابق اجرایی وی به شرح زیر است:

-مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس (سال 98)

-مشاور رسانه‌ای و روابط عمومی وزیر ورزش و جوانان (سال 94)

-رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش وجوانان (سال91)

-مشاور رسانه‌ای، روابط عمومی و فرهنگی قائم‌مقام وزیر آموزش و پرورش (سال 90)

-رئیس کمیته رسانه‌ای و روابط عمومی فدراسیون فوتبال (سال86)

-مدیا آفیسر تیم ملی فوتبال در جام ملت‌های آسیا (مالزی)

-معاون اداره کل روابط عمومی و بین‌المللی سازمان تربیت بدنی (از سال80تا 84)

-عضو شورای سیاستگذاری روزنامه ورزشی- فرهنگی افتخار (سال82)

-عضو کمیته فرهنگی و روابط عمومی سازمان تربیت بدنی (سال 83)

-خبرنگار واحد مرکزی خبر (سرویس اجتماعی) (سال 69)

-عضو هیئت تحریریه اخبار نیم روز رادیو (سال 68)

-تهیه‌کننده برنامه رادیویی رسانه (سال70)

همچنین حسین قدوسی از خبرنگاران و فعالان قدیمی رسانه‌های ورزشی کشور که پیش از این نیز در چند مقطع مسئولیت مدیریت روابط عمومی باشگاه پرسپولیس را بر عهده داشته است، امروز (یکشنبه) طی حکمی از محمدحسن انصاری‌فرد، به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی باشگاه منصوب شد.

در این حکم با اشاره به تخصص و سوابق حرفه‌ای مدیر جدید روابط عمومی پرسپولیس، ابراز امیدواری شده است نظر به تجارب درخشان وی در عرصه‌های مختلف، ارتباط بیش از پیش با هواداران و رسانه‌های گروهی در جهت پیشرفت باشگاه پرسپولیس برقرار شود.

قدوسی حدود 20 سال سردبیر روزنامه پیروزی بوده و با بسیاری از رسانه‌های ورزشی نیز همکاری داشته است. وی سابقه همکاری با پنج مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به عنوان مدیر روابط عمومی و مشاور مدیرعامل را در کارنامه دارد. او همچنین در باشگاه‌های راه آهن و نفت تهران به عنوان مدیر روابط عمومی و مشاور عالی مدیریت و مالک فعالیت کرد.

قدوسی در باشگاه‌های پرسپولیس و راه‌آهن سابقه بیش از ‌‌شش سال همکاری با مدیرعامل کنونی باشگاه را دارد. قدوسی از زمانی که محمدحسن انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل فعالیت خود را آغاز کرد، به عنوان مشاور فعالیت خود را شروع کرد.

منبع : وانا نیوز

برچسب‌ها: