انتصاب سرپرست اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران

  • ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

به گزارش «ایثار»، متن حکم حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی به این شرح است:
جناب آقای رضا حاجی آبادی
سلام علیکم
نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزنده و علاقه‌مندی شما به جامعه ایثارگری، جناب‌عالی را به سمت سرپرست اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب می‌نمایم.
خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بنا به فرمایش حضرت امام راحل(ره) خدمت به نبی اکرم(ص) است و به فرموده مقام معظم رهبری، تکریم شهیدان، تکریم ایثار و اخلاص است.
امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر دولت تدبیر و امید و در جهت تعالی مادی و معنوی کشور با رویکردی فرهنگی، تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی و آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به کار گیرید.
توفیق جنابعالی را در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد متعال خواستارم.
سید محمدعلی شهیدی
گفتنی است، مراسم تکریم علیرضا کریمیان مدیرکل سابق روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران و معارفه رضا حاجی آبادی سرپرست اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد روز پنجشنبه 18 مهر ماه در مراسم اختتامیه همایش مدیران کل استانی و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد و در این نشست با اهدای لوح تقدیری توسط حجت الاسلام والسملمین شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از خدمات مدیرکل سابق روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد تقدیر و حکم سرپرست این اداره کل ابلاغ شد.
رضا حاجی آبادی پیش از این به عنوان معاون اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مشغول خدمت بوده و در سوابق وی معاونت اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد نیز به چشم می خورد و پس از خاتمه ماموریت علیرضا کریمیان در بنیاد به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب شده است.

منبع : ایثار