کنفرانس ملی حرفه ای گرایی در روابط عمومی

کسب مدال زرین حرفه ای گرایی در روابط عمومی توسط فولاد مبارکه

  • ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶

به گزارش ایراسین، هفتمین کنفرانس ملی حرفه‌ای‌گرایی در روابط عمومی، 13 مهرماه 1398 با حضور جمع کثیری از فعالین عرصه ارتباطات و روابط عمومی ایران در هتل المپیک تهران برگزار شد.

در این دوره از کنفرانس مدال زرین مدیر نمونه از نگاه حمایتی و هوشمندانه به روابط عمومی به فرزاد ارزانی مدیرعامل فولاد هرمزگان از گروه صنعتی فولاد مبارکه اهدا شد. همچنین به روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان لوح تقدیر به پاس توسعه دانش و جایگاه روابط عمومی اهدا شد و از روابط عمومی این شرکت تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

بهروز راعی عضو شورای سیاست‌گذاری هفتمین کنفرانس ملی حرفه‌ای گرایی در روابط عمومی درباره این کنفرانس گفت: هفتمین کنفرانس ملی حرفه‌ای گرایی در روابط عمومی، با عنوان روابط عمومی دیجیتال برگزار شد و اساتید و صاحب نظران ضمن سخنرانی به ارائه مقالات برگزیده پرداختند.

راعی با تاکید بر حضور بخش خصوصی از سراسر کشور و رشد این بخش در حوزه روابط عمومی، تصریح کرد: توجه به مقوله بازاریابی از طریق اشاعه و گسترش ارتباطات و تقویت واحد روابط عمومی با افزایش سطح دانش و استفاده از فناوری‌های روز امکان‌پذیر است.

وی در ادامه افزود: دستیابی واحدهای صنعتی در بروز خلاقیت‌های تجاری از طریق خردجمعی صاحبان اندیشه و نظر و پیشکسوتان عرصه ارتباطات و روابط عمومی امکان‌پذیر است.

عضو شورای سیاست‌گذاری هفتمین کنفرانس ملی حرفه‌ای گرایی در روابط عمومی رویکرد اصلی این کنفرانس را در امر آموزش و پژوهش دانست و گفت: ارتقای سطح آگاهی‌های فعالان عرصه روابط عمومی و برگزاری پنل‌های پرسش و پاسخ و ارائه مقالات کاربردی از مهم‌ترین اهداف این کنفرانس است.

راعی گفت: در جریان برگزاری هفتمین رویداد ملی حرفه‌ای گرایی در روابط عمومی، انتخاب و معرفی مدیر نمونه ملی روابط عمومی در حوزه صنعت در بخش مسوولیت‌های اجتماعی از دیگر برنامه‌های این کنفرانس است.

وی در ادامه گفت: در این دوره پس از ارزیابی‌های صورت گرفته توسط اعضای شورای سیاست‌گذاری هفته روابط عمومی ایران و اعضای شورای سیاست‌گذاری هفتمین کنفرانس حرفه‌ای گرایی، فرزاد ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان از شرکت‌های گروه فولاد مبارکه اصفهان، شایسته ی تقدیر گردیده است. این مدیر برجسته در کنفرانس امروز مدال زرین دومین مدیر ملی جهادی حرفه‌ای گرایی در روابط عمومی در حوزه مسوولیت‌های اجتماعی را دریافت کرد.

راعی در پایان با اشاره به برنامه های این کنفرانس گفت: تقدیر از خانواده‌های پیشکسوتان عرصه روابط عمومی و ارتباطات به همراه تقدیر از مدیران روابط عمومی منتخب کنفرانس از دیگر برنامه‌های هفتمین کنفرانس ملی حرفه‌ای گرایی در روابط عمومی است. تجلیل و تقدیر از خانواده‌های مرحوم میرزابابا مطهرنژاد و هوشنگ عباس زاده از پیشکسوتان عرصه روابط عمومی و ارتباطات به همراه تقدیر و تجلیل از روسای مرکز روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت و وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی، مدیران روابط عمومی شرکت‌های فولادمبارکه اصفهان، ایران خودرو، سایپا، کمیته امداد، ذوب آهن اصفهان و فولاد هرمزگان، بیمه سرمد، بانک آینده و شهردای اصفهان از دیگر برنامه‌های این کنفرانس خواهد بود.

منیع : ایراسین