همراهی رسانه و روابط عمومی رکن اول اطلاع‌رسانی است

  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۴

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، رسول شربیانی رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین در بازدید از دفتر خبرگزاری تسنیم قزوین که به مناسبت روز خبرنگار انجام شد، با خبرنگاران خبرگزاری تسنیم قزوین به گفت وگو نشست و در خصوص مسائل صنفی حوزه خبر گفت وگو کرد.

وی اظهار داشت: روابط عمومی و رسانه در ماهیت یک وظیفه را اجرایی میکنند اما در جامعه هدف و مخاطبین تفاوت هایی دارند که نسبت به نوع وظایف می توانند با تغییر عناوین آن را به بهترین شکل اجرایی نمایند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین گفت: روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان قزوین طی چند سال گذشته در چندین دوره توانسته است رتبه نخست کشوری را کسب کند اما در کسب این رتبه نقش رسانه ها و همراهی آنها با روابط عمومی بی مانند و غیر قابل انکار است.

شربیانی افزود: دانشگاه پیام نور استان قزوین در طی سال با برگزاری دوره های آموزشی، همایش های علمی و برنامه های کمک آموزشی در تلاش است تا در حوزه روابط عمومی و رسانه به آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به جامعه هدف بپردازد.
وی عنوان کرد: در این مسیر مجموعه تسنیم همکاری و همراهی خوبی با ما داشته است که جای تقدیر و تشکر دارد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام نور استان قزوین امروز به سمت الکترونیکی شدن در حال حرکت است و با اجرای طرح های بزرگی نظیر اجرای سایت 200 سیستمی به دنبال تحقق دولت الکترونیک در این دانشگاه در قزوین هستیم.

شربیانی افزود: در هفته دولت امسال 14 طرح بزرگ در دانشگاه پیام نور استان قزوین برای خدمت رسانی بهترو بیشتر به جامعه هدف در به بهره برداری خواهد رسید.

منبع : تسنیم