مدیرکل بنیاد قزوین:

اطلاع‌رسانی شفاف و دقیق از مهمترین وظایف روابط‌عمومی است

  • ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۸

به گزارش ایثار واحد قزوین، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در جمع رابطین خبری و روابط عمومی بنیاد استان و شهرستان‌ها گفت: روابط عمومی وظیفه‌ی سنگینی دارد و با همه‌ی واحدهای بنیاد به منظور انعکاس برنامه‌های ترویجی و خدمات‌دهی بنیاد به ایثارگران در ارتباط است.
وی افزود: اطلاع‌رسانی شفاف، روشن، سریع و دقیق از مهمترین وظایف روابط عمومی است که از زحمات کارکنان این واحد بابت انجام این مهم قدردانی می‌کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: سایت ایثار قزوین ظرفیت خوبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انعکاس عملکرد کارکنان بنیاد دارد به همین دلیل همه‌ی کارمندان بایستی از این ظرفیت استفاده بهینه کنند.
حقایق‌پور گفت: فعالیت‌ها و کارهای خوبی در بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام می‌شود ولی مستندسازی مطلوبی برای ارزیابی عملکرد صورت نمی‌گیرد.
این مسوول افزود: کارکنان بنیاد از ظرفیت روابط‌ عمومی برای مستند کردن عملکرد خود استفاده کنند تا در گزارش‌دهی فعالیت‌ها با مشکلی مواجه نباشند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: هر چقدر کارکنان فعالیت‌های‌ خود را به دقت مستند کنند، می‌توانند با ارایه‌ی مستندات به مسوولان بالادستی رتبه خوبی را در حوزه ارزیابی عملکرد به دست آورند.
وی گفت: برای هر واحدی از بنیاد وظایف مشخصی تعریف شده که اگر کارکنان براساس آن عمل کنند بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد.
حقایق‌پور همچنین مطالبی پیرامون ویژگی‌های خبر، خبرنگار، اطلاع‌رسانی و روابط عمومی بیان کرد و افزود: کارکنان در این حوزه‌‌ها هر گونه نظر و پیشنهادی داشته باشند ارایه دهند تا شاهد رشد و پیشرفت روزافزون باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: جایگاه روابط عمومی بنیاد استان قزوین در کشور برتر است و این رتبه بایستی با همت کارکنان این واحد حفظ شود.
وی به پیک ایثار نشریه اطلاع‌رسانی روابط عمومی بنیاد قزوین اشاره کرد و افزود: در این پیک ستونی برای معاونت‌ها لحاظ شده تا معاونان مطالب و مواردی که نیاز اطلاع‌رسانی به جامعه هدف است، درج کنند.
این مسوول گفت: همه‌ی ما بایستی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کرده و در راستای تحقق این مهم از ظرفیت‌ همه‌ی دستگاه‌های مرتبط استفاده کنیم تا در اشاعه‌ی این فرهنگ موفق باشیم.
گفتنی است: در این جلسه، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از رابطین خبری و روابط عمومی بنیاد استان و شهرستان‌ها تجلیل کرد.

منبع : ایثار