فرماندار و رییس شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان ری:

موفقیت ادارات در حمایت مدیران از روابط عمومی هاست

  • ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۶

احمد اسماعیلی راد در دیدار اعضای هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان ری، انسجام،همدلی،همفکری و هماهنگی را ۴ محور کاری خود در این شهرستان عنوان کرد و افزود: امروزه بدلیل مشکلات اقتصادی بوجود آمده توسط دشمنان ایران اسلامی و فشارهایی چون تورم و گرانی در بین مردم، روابط عمومی ها بایستی ضمن پاک کردن نقاط یاس و ناامیدی در میان جامعه،با تشریح عملکرد و اقدامات صورت گرفته توسط دستگاهها و نهادها، امید و رونق را به مردم بشارت دهند.

وی تاکید کرد: همانگونه که شغل خبرنگاری به عنوان یک شغل سخت و زیان آور شناخته شده است، فعالیت در روابط عمومی هم بسیار سخت و سنگین است،چراکه فعالان ارتباطات بایستی با اشراف کامل به قوانین و مقررات به اطلاع رسانی سازنده بپردازند.

وی خاطر نشان ساخت: موفقیت هر اداره و دستگاهی در گرو حمایت مدیر آن دستگاه از روابط عمومی است.

فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به وجود و استفاده از فضای مجازی در اطلاع رسانی به مردم تصریح کرد: از نقدهای سازنده استقبال کرده و با هرگونه تخریب و هجمه های غیر اخلاقی از طرق قانونی برخورد میکنیم.

رییس شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان ری با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس در اسفندماه آینده، بر مشارکت حداکثری مردم در این دوره از اتتخابات تاکید کرد.

درابتدای این دیدار،دبیر و اعضای هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان ری به بیان نظرات و دیدگاههای خود در خصوص جایگاه و نقش روابط عمومی ها در سطح ادارات و جامعه پرداختند.

منبع : برنا