معاون فرماندار

عملکرد روابط عمومی شاخص ارزیابی عملکرد مسئولان خلخال است

  • ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۵

به گزارش ایرنا، احمد قنبری روز دوشنبه در جلسه انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی های خلخال افزود: با هدف تقویت جایگاه روابط عمومی ادارات و دستگاه های اجرایی شورای هماهنگی روابط عمومی های این شهرستان تشکیل و اعضای آن معرفی می شوند.

وی گفت: در شرایطی فعلی که دشمن و فضای مجازی همسو با آن برای ایجاد جنگ روانی در جامعه تلاش می کنند، مقابله با این ترفند از طریق ارائه عملکرد مطلوب خدمات نظام از سوی روابط عمومی های ادارات و دستگاه های اجرایی ضروری است.
وی اظهار داشت: انتظار می رود خلاء تولید خبر و اطلاع رسانی در دستگاه های اجرایی، سازمان ها وارگان های دولتی منطقه پرشده و جایگاه روابط عمومی تا حد مطلوب و قابل قبولی ارتقا یابد.
او با بیان اینکه فضای مجازی در بیشتر موارد دست به تخریب شخصیت ها و زیر سوال بردن عملکرد دولت می زند، افزود: اگر روابط عمومی ها با اطلاع رسانی بموقع وارد عمل شوند شایعات ایجاد شده در فضای مجازی تاثیری در افکار عمومی نخواهد داشت.

قنبری با بیان اینکه در بسیاری از موارد روابط عمومی ها با طرح مشکل در رسانه های جمعی می توانند در اطلاع رسانی از نارسایی های دستگاه مربوطه خود به جامعه موثر باشند، گفت: انتقاد سازنده را با اغوش باز پذیرا هستیم ولی در عین حال اجازه تخریب را به هر عنوان به فضای مجازی بی هویت نخواهیم داد.

وی همچنین افزود: در حالی که تولید خبر و ارتباط تنگاتنگ با رسانه های خبری شهرستان بخشی از وظایف روابط عمومی ها است، ایجاد ارتباط و کسب خبر از افکار عمومی در مورد عملکرد دستگاه های اجرایی نیز از وظایف آنها است.
در این جلسه انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی این شهرستان برگزار و افشین حداد از دانشگاه آزاد اسلامی، ذبیح الله مشهد پور از دانشگاه پیام نور، هادی کریم پور از شرکت گاز، عزیزالله امیدوار از اداره حفاظت محیط زیست و هادی صفایی از دادگستری به عنوان پنج نفر اعضای اصلی به همراه ۲ نفر علی البدل انتخاب و معرفی شدند.

خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.

منبع : ایرنا