مدیران روابط عمومی خدمات سفر نوروزی شهرستان تهران تجلیل شدند

  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۸

مراسم تجلیل از مدیران دستگاه های ذی ربط در حوزه گردشگری و خدمات سفر نوروزی با حضور مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران برگزار شد.

به گزارش شارا به نقل از روابط عمومی فرمانداری تهران، این نشست با حضور ایمان قربانی مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران، مجتبی تقوی نژاد معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات شهرداری تهران و مهدی وحیدی سرپرست روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران و سایر مدیران روابط عمومی دستگاه ها درسالن جلسات فرمانداری تهران برگزار شد.

مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران در این مراسم به نقش این مدیران در دستگاه ها اشاره کرد و گفت: نقش روابط عمومی کار آمد در دستگاه ها ضروریست همانطور که در طرح خدمات سفر نوروزی این بخش توانست با اطلاع رسانی به موقع خدمات ارزشمندی را برای مسافران فراهم کنند.

ایمان قربانی تصریح کرد: در حال حاضر روابط عمومی ها می تواند به عنوان پیشانی نقش به سزایی داشته باشند چرا که در ایام نوروز به وضوح شاهد افزایش گردشگران بودیم.

همچنین معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات شهرداری تهران اظهار داشت: مدیریت شهری جدید به بخش گردشگری و بناهای تاریخی پایتخت نگاه ویژِه ای دارد.

محمد تقوی نژاد ادامه داد: یکی از رویکرد های مدیریت شهری را می توان توجه به باغات و بناهای تاریخی دانست که در این خصوص در زمینه گردشگری اتفاق ارزشمندی در مناطق 11، 12 و یک شهر تهران در حال انجام است.

به گفته وی در طرح خدمات سفر نوروزی 2 اقدام بزرگ در بخش نوروزگاه ها و طرح زیست شبانه رخ داد که مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت.

همچنین مهدی وحیدی سرپرست روابط عمومی میراث فرهنگی استان تهران از طرح دائمی خدمات سفر در قالب روابط عمومی ها دستگاه ها خبرداد و گفت: مقوله سفر مربوط به یک بازه زمانی نیست بلکه باید با هدف گذاری این موضوع را در بدنه روابط عمومی دستگاه ها نهادینه کرد.

همچنین لیلا بیات مدیر روابط عمومی فرودگاه مهر آباد تهران با بیان اینکه امسال شاهد رشد خوبی در بخش ورود و خروجی مسافر بودیم گفت: در ایام نوروز 7هزار و 200 پرواز ورودی و خروجی از این فرودگاه به سایر استانها صورت گرفت که بیش از یک میلیون مسافر از این پایانه فرودگاهی بهره بردند.

در پایان نشست اعضای روابط عمومی دستگاه ها نظرات خود را در هر چه بهتر انجام شدن این کمیته مطرح و پس از آن لوح های تقدیر خود را دریافت کردند.

منبع : شارا