کسب رتبه برتر سازمان میراث فرهنگی کشور توسط روابط عمومی میراث فرهنگی استان خراسان رضوی

  • ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، «علیرضا بای» مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور طی نامه ای به مدیرکل میراث فرهنگی خراسان رضوی عملکرد روابط عمومی این اداره کل را در بین استان های کشوربرتراعلام کرد.

براساس ارزیابی صورت گرفته 5 استان کشور رتبه برتر را کسب کرده اند که خراسان رضوی در صدر استان های برتر قرار دارد.

دربخشی از نامه مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی آمده است: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی در شاخص های میزان فعالیت و انعکاس اخبار در سایت میراث آریا، بروزرسانی پرتال رسمی سازمان، پاسخگویی به شبهات رسانه ای، تولیدات فرهنگی، عملکرد نمایشگاهی و همکاری بهینه در فضای مجازی دارای همکار مستمر و مناسب بوده است.

تقدیر معاون گردشگری کشور از روابط عمومی خراسان رضوی

هم چنین معاون گردشگری و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور طی نامه ای از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی تقدیر کرد.

در نامه ولی تیموری آمده است: اینک که این فرصت فراهم گردید تا در عرصه سفر به عموم مسافران نوروزی خدمت رسانی نمایید و در شادی های آنان سهیم شوید لازم می دانم از تلاش های موثرتان طی ایام تعطیلات نوروزی سال 1398 و در چارچوب ستاد هماهنگی خدمات سفر صمیمانه تشکر و قدر دانی نمایم.

منبع : برنا