مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:

روابط عمومی علاوه بر تخصص یک هنر است

  • ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۳

به گزارش ایثار گیلان،پاکاری با اشاره به نقش حائز اهمیت روابط عمومی در معرفی و ارزیابی عملکرد مثبت سازمان، افزود: امیدآفرینی در جامعه یکی از کارکردهای مهم روابط عمومی است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان روابط عمومی را علاوه بر تخصص یک هنر دانست و تصریح کرد: همکاران حوزه روابط عمومی باید علاوه بر کسب توانایی های فنی و مهارت های تخصصی، شور و شوق و علاقه داشته باشند.
این مقام مسئول با بیان اینکه روابط عمومی در عصر ارتباطات باید دارای ظرافت ها و ضرورت های خاص جامعه امروز باشد،گفت:امروزه روابط عمومی صرفا اطلاع رسانی نیست، بلکه به ارتقای جایگاه سازمان و تقویت روحیه همکاران کمک می کند.
وی روابط عمومی را عامل محرک درون سازمانی دانست و یادآور شد:روابط عمومی برای رئیس سازمان نقش مشاور را ایفا می کند و با شناسایی موانع و آفت ها و رفع تهدیدها و تخریب ها منجر به پیشبرد ماموریت های سازمانی می شود.
پاکاری با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه،تاکید کرد:بنیاد شهید و امور ایثارگران خادم خاندان معظم و معزز شهدا و ایثارگران به عنوان مصداق عینی و بارز فرهنگ ایثار و شهادت است و لذا روابط عمومی می تواند با انعکاس اقدامات صورت گرفته به ترویج این فرهنگ غنی کمک شایانی کند.

منبع : ایثار