بابایی: روابط عمومی ها خدمات شایسته دولت تدبیر و امید را قوی تر اطلاع رسانی کنند

  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۵

سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران گفت: دو سال از فعالیت دولت دوازدهم باقی مانده و باید خدماتی را که با وجود همه کاستی ها اما به صورت شایسته به مردم ارائه می شود را اطلاع رسانی به هنگام کنیم و همین کار وظایف روابط عمومی را سنگینتر کرده است .

به گزارش شارا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تهران به ریاست امین بابایی، سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تهران با حضور اعضای شورا صبح امروز(دوشنبه) در محل استانداری تهران برگزار شد.

سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با بیان اینکه تاکنون هماهنگی قابل قبولی در این شورا انجام نشده است است گفت: ضرورت تسلط اعضای شورا بر اساسنامه و تهیه بانک اطلاعاتی مناسب برای دستیابی به اهداف علمی و کارشناسی شده یکی از اولویت ها در شورای هماهنگی روابط عمومی ها است.

امین بابایی با بیان اینکه چالش های پیش رو در سال 98 کار و فعالیت روابط عمومی را دو چندان می کند گفت: همگرایی و وحدت رویه با چارچوب شورای هماهنگی روابط عمومی استان می تواند راهکار مناسبی برای هماهنگی بیشتر میان دستگاه های استان تهران باشد.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تهران با تاکید بر اینکه تشکیل برنامه ها باید منظم و مبنی بر برنامه ریزی و علمی انجام شود عنوان داشت: برای آنکه چشم انداز و چراغ راه در شورای هماهنگی به صورت علمی و کارشناسی شده انجام شود نیاز به یک برنامه تدوین شده و منظم وجود دارد.

امین بابایی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه بسیاری از معاندین سعی بر کمرنگ جلوه دادن خدمات دولت تدبیر و امید در اذهان عمومی دارند گفت: دو سال از فعالیت دولت دوازدهم باقی مانده و باید خدماتی را که با وجود همه کاستی ها اما به صورت شایسته به مردم ارائه می شود را اطلاع رسانی به هنگام کنیم و همین کار وظایف روابط عمومی را سنگینتر کرده است .

منبع : شارا