هم اندیشی مدیران روابط عمومی گروههای شرکت های پدیده برگزار شد

  • ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۹

800میلیارد تومان از سال گذشته تا امروز در شرکت پدیده قرارداد امضاء شده است 800میلیارد تومان از سال گذشته تا امروز در شرکت پدیده قرارداد امضاء شده است.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، ابوالفضل انتظاری،مدیر عامل گروه شرکت های پدیده در جمع مدیران کل روابط عمومی و رفاهی ادارات، ارگان ها و نهادهای و دستگاه های اجرایی دولتی و خصوصی استان گفت: از سال گذشته تا امروز800 میلیارد تومان در شرکت پدیده امضاء شده است و 250 میلیارد تومان هزینه شده است.

وی از توسعه همکاری های این شرکت با دیگر دستگاه های اجرایی دولتی و خصوصی خبر داد و افزود: این شرکت در نظر دارد برای پیشبرد اهداف گردشگری و بهره وری اقتصاد در منطقه و شرق کشور همکاری های خود را با سایر نهادها گسترش دهد.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده گفت: امروز که پدیده با صبر و شکیبایی سهامداران خود از بحران خارج شده است می بایست با افزایش و توسعه همکاری های میان بخشی و هم افزایی همکاری ها ضمن توسعه گردشگری، جذب گردشگران داخلی و خارجی همواره بر توسعه اقتصاد و اشتغال منطقه نیز بیافزاید.

انتظاری با قدردانی از تمامی تلاش های دستگاه های حاکمیت برای رفع موانع و مسائل پیش روی پدیده تاکید کرد: امروز پدیده در شهر شاندیز و جزیره زیبای کیش دو قطب اصلی گردشگری را فراهم آورده است و با ارائه هشت خدمت اساسی و زیر ساختی گردشگری موجب رونق بخشی و اثر گذاری ویژه ای در اقتصاد و ماندگاری زائر و گردشگر شده که بر هیچ کسی پوشیده نیست.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده گفت: هرچند که ایجاد شرایط خاص اقتصادی در کشور، کاهش رونق بازار کسب و کار و تعطیلی واحدهای تجاری در مراکز تجاری کلان شهر مشهد را در پی داشته، اما خوشبختانه مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده از این قاعده کلی و رویه بازار، مستثنی بوده و روند رونق و بهبود شرایط را سپری می کند که علت اصلی آن همجواری و مکمل بودن هشت خدمت گردشگری در شهر رویایی پدیده است.

وی خاطر نشان کرد: در شهر افسانه ای کیش نیز هرچند که پروژه های عمرانی از نظر پیشرفت فیزیکی، پیشرفتی کمتر از پروژه شاندیز داشته است اما در حال حاضر دو رستوران فعال، کمپ ویژه اسکان نوروزی به همراه هایپرمارکتی ارزان و بزرگ در جزیره، خدمات رسانی به گردشگران و ساکنان کیش را در پی دارد.

انتظاری افزود:ایجاد بازی های آبی در ساحل مارینا در دستور کار قرار گرفته و شهر افسانه ای پدیده کیش امسال نیز در ایام نوروز و با کمپ اسکان گردشگر به شکلی خاص روزانه توانایی پذیرایی از ۱۵۰۰ تا ۱۶۰۰ گردشگر نوروزی جزیره را به همراه خواهد داشت.

وی کفت: تمامی فعالیت های انجام شده در کیش و شاندیز در جهت افزایش بهره وری و ایجاد فرصت های اقتصادی ویژه ایجاد شده است و تمامی این تلاش ها در نهایت برای رفاه سهامداران و رونق در خرید و فروش سهام اثرگذار می باشد.

وی افزود: آغاز فعالیت های عمرانی در شهررویایی پدیده و رونق کسب و کار در مرکز خرید، افزایش پاخور با راه اندازی هایپرمارکت بزرگ پدیده و پیست پاتیناژ ، قطعا در ارزش افزوده شرکت و دارایی های آن موثر است اما هنوز با توقع و خواسته به حق سهامداران فاصله زیادی داریم و باید تا تحقق آن پیش رفت.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده یکی از راهکارهای افزایش نقدشوندگی و افزایش ارزش سهام شرکت را ورود شرکت به بازارهای سرمایه سراسری و بورس دانست و خاطر نشان کرد: در حال حاضر سهام شرکت در یک بازار محلی عرضه می شود که قطعا ورود آن به بازاری سراسری و با حضور سرمایه گذاران برجسته، باعث افزایش نقدشوندگی و قیمت معاملاتی سهام می باشد.

انتظاری گفت: برای تکمیل پروژه مجموعه آبی پدیده شاندیز نیز300 میلیارد تومان لازمست تا این پروژه تکمیل شده و به بهره برداری برسد.

وی افزود: هتل 52 طبقه مجموعه پدیده شاندیز نیز تاکنون شورای معماری و شهرسازی و وزارت مسکن و شهرسازی 33 طبقه را مصوب کردند و 19 طبقه تفاوت هست که از نظر متراژ زیربنای هتل چیزی کم نمی شود.

مدیرگروه شرکت های پدیده با اعلام این خبر که 830 میلیارد تومان از بدهی های پدیده تهاتر شده است، گفت: این مقدار بدهی با که با تسهیلات بانکی ، تعیین تکلیف شده است.

انتظاری در پایان گفت : خبر خوش دیگری درراهست که در نشست با خبرنگاران، اطلاع رسانی می شود.