بختیاری:

روابط‌عمومی عرصه‌ای خطیر و پرالتهاب است

  • ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۳

در احکام جداگانه‌ای از سوی محمدرضا بختیاری، محسن پارسا به‌عنوان مدیر روابط‌عمومی، جواد جودکی با حفظ سمت (مدیر دفتر بازرسی) به‌عنوان مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی و فرزانه چاوش‌باشی به‌عنوان مدیر دفتر توسعه پایدار و اقتصاد محیط زیست شرکت منصوب شدند.

محمدرضا بختیاری افزود: امروز تبلیغات به شیوه گذشته دیگر اثرگذار نیست؛ چراکه ذائقه مردم عوض شده است و بسیاری از شیوه‌ها و موضوعاتی که تا چند سال پیش تبلیغات محسوب می‌شد، امروزه به ضدتبلیغ بدل شده است و انتظار داریم روابط‌عمومی فرهنگ‌سازی در زمینه مصرف بهینه آب را به زیباترین شکل ممکن به انجام برساند.

بختیاری ادامه داد: عرصه هنر و روابط‌عمومی جزو عرصه‌هایی است که هر چند سال یک‌بار باید پوست‌اندازی کند و نیازمند جایگزینی شیوه‌های جدید است که امیدواریم مدیریت جدید روابط‌عمومی با بهره‌گیری از نیروی جوانی و خوش‌ذوقی که از ایشان سراغ داریم بتواند منشا تحولات مثبتی در روابط‌عمومی باشند.

او ضمن تاکید بر اهمیت فعالیت‌های فرهنگی درون‌سازمانی گفت: بنا داریم کل امور فرهنگی و ورزشی درون‌سازمانی زیر پوشش موسسه فرهنگی ورزشی آبفا انجام گیرد و شرکت فقط نظارت کلی داشته باشد.