کسب رتبه برتر اطلاع‌رسانی روابط عمومی شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد در وزارت نیرو

  • ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۰

کارشناس روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد توانست در بین شرکت‌های توزیع نیروی برق سراسر کشور رتبه برتر اطلاع رسانی را کسب کند.

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، دکتر صدیقه ببران، مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو که از اساتید برجسته حوزه خبر در دانشگاه‌های تهران است در لوحی از کسب رتبه برتر اطلاع رسانی ضرغام علی بازی کارشناس روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در بین شرکت‌های توزیع نیروی برق سراسر کشور امروز، هفتم مردادماه تقدیر کرد.

در لوح تقدیمی که به امضای خانم دکتر ببران مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو رسیده است، چنین آمده:

همکار ارجمند جناب آقای ضرغام علی بازی
خبرنگار محترم شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد
خدمت به مردم شریف ایران اسلامی افتخار بزرگی است که صنعت آب و برق بدان مفتخر است و امتداد این خط خدمت، جز با اطلاع رسانی دقیق و به هنگام ممکن نخواهد بود.

از شما همکار گرامی که با مسئولیت پذیری، تمام توان و دانش خود را در راستای همکاری مجدانه با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو بکار گرفته‌اید و در گروه توزیع نیروی برق حایز رتبه برتر شده اید سپاسگزارم، تلاش تان را ارج می نهم و آرزومند و کامیابی روزافزون تان هستم. یادآور می‌شود، ضرغام علی بازی کارشناس روابط عمومی این شرکت دارای سابقه رسانه‌ای بیش از ۱۷ سال است.

منبع : شارا