روابط عمومی ها باید تحلیلگر نقشه های دشمنان باشند

  • ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۹

نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نشاط و شادابی انقلاب اسلامی را در جشن چهل سالگی نظاره گر خواهیم بود گفت: روابط عمومی ها نقش ویژه ای در اطلاع رسانی کارنامه خدمات نظام اسلامی دارند و با موقعیت شناسی و تحلیل نقشه های دشمنان می توانند تاثیر خود را بگذارند.

به گزارش شارا، دکتر محمدجواد کولیوند در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار برنا با بیان اینکه مردم صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند، گفت: نشاط و شادابی انقلاب اسلامی را در جشن چهل سالگی نظاره گر خواهیم بود و اداره کل ورزش و جوانان نیز به فراخور ماموریت ها و برنامه های کاری خود همانند گذشته در صف نخست برگزاری مراسم و جشن های انقلاب اسلامی به ویژه برای نسل امروز خواهد بود.

وی افزود: جشن های انقلاب علاوه بر آنکه پاسداشت تکامل انقلابی است که بدست مردم به بار نشست، فرصتی برای رجوع به اندوخته های چهل ساله ی انقلاب اسلامی خواهد بود.

نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ورزشکاران در عرصه های مختلف جهانی و المپیک افتخارات بی شماری کسب کرده و موجب سربلندی و عزت کشور شدند.

کولیوند تصریح کرد: در جنگ رسانه ای امروز که از هر سو شاهد این هستیم که دشمنان در صدد تزریق روحیه یاس و ناامیدی در جامعه هستند، روابط عمومی ها با تحلیل صحیح از نقشه های دشمنان و ارائه راهکارهای مقابله با آن از مجرای اطلاع رسانی، خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی را منعکس کنند و با برنامه نسبت به آگاهی مردم از خدمات و دستاوردهای چهل کل ساله انقلاب اسلامی وارد عرصه شوند.