دکتر محمد سلطانی‌فر، رئیس کمیته علمی همایش روابط‌عمومی الکترونیک:

چهاردهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک با موضوع «روابط‌عمومی بلاک‌چین، روابط‌عمومی بدون واسطه، امن و اعتماد آفرین» برگزار خواهد شد.

  • ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵

دکتر محمد سلطانی‌فر، رئیس کمیته علمی همایش روابط‌عمومی الکترونیک با بیان این مطلب افزود: بلاک‌چین، ظرفیت و ساختار متفاوتی بر بستر اینترنت و با ماهیت دیجیتال و الگوریتمی بوجود آورده و امکان ارتباط و تراکنشی امن، غیرمرکزی، بی‌واسطه، قابل رمزگذاری یکبار مصرف، مشارکتی و تامین‌کننده منافع اطمینان بخش برای همه ذی‌نفعان را فراهم آورده است.
وی ادامه داد: ارتباطات اطمینان بخش بین طرفین ارتباط، محتوا و خدمات مورد تبادل یا به اشتراک گذاشته شده، شفافیت اطلاعات برای همه‌ ذی‌نفعان، محرمانگی برای اعضاء و بین اعضاء و ده‌ها مورد دیگر از جمله مزایایی روابط‌عمومی بلاک‌چین به شمار می‌روند.
دکتر سلطانی‌فر در ادامه و در خصوص محورهای این همایش گفت: بر این اساس و پس از جمع‌بندی نظرات و دیدگاه‌های اعضای کمیته علمی، «روابط‌عمومی بلاک‌چین به‌عنوان محیط امن»، «روابط‌عمومی بلاک‌چین؛ ارتباطات و خدمات بدون واسطه»، «روابط‌عمومی بلاک‌چین؛ بازتعریف نظام مدیریتی خدمات روابط‌عمومی»، «روابط‌عمومی بلاک‌چین؛ کسب و کارها و اپلیکیش‌های جدید ارتباطی و خدماتی»، «روابط‌عمومی بلاک‌چین؛ به‌عنوان گذر از نظام تعرفه‌گذاری و مالیاتی قدیم و تعریف نظام‌های جدید حکمرانی دولت»، «روابط‌عمومی بلاک‌چین؛ حس با هم بودگی در فضای مشترک و تامین‌کننده منافع مشترک» و «روابط‌عمومی بلاک‌چین؛ قرار گرفتن در سیستم امن و بدون مخاطرات سرقت و یا تحریف و تغییر محتوا و یا مقابله با دستکاری در اطلاعات» به عنوان محورهای این همایش در نظر گرفته شده‌اند.
دکتر سلطانی‌فر در انتها با اشاره به برگزاری پنل‌های تخصصی و استقبال شرکت‌کنندگان از موضوعات و مباحث مطرح شده در ادوار گذشته، از برگزاری پنل تخصصی با موضوع «روابط‌عموی و راهکارهای مواجه با اخبار جعلی» در این همایش خبر داد.
علاقمندان به موضوعات مطرح شده می‌توانند با مراجعه به سایت www.eprcenter.ir و یا تماس تلفنی با شماره ۸۸۹۲۲۷۸۲ نسبت به کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایند.

منبع : کنفرانس روابط عمومی