برترين‎های روابط‎عمومی فرودگاه‎ها معرفی و تقدير شدند

  • ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶

در دوازدهمين دوره آموزشي مسئولان روابط‎عمومي فرودگاه‎هاي کشور برگزيدگان در دو بخش پرتال و شبکه‎هاي اجتماعي معرفي و قدرداني شدند.
به گزارش روابط‎عمومي شركت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران، در این دوره آموزشی در بخش پرتال از ليلا بيات، مسئول روابط‎عمومي فرودگاه مهرآباد، به دليل سرعت عمل در ارسال خبر و تعداد خبر تولیدی، شهرزاد سليمي‎پور، رضا معمار و مجيد ملاياني به ترتیب مسئول روابط‎عمومي فرودگاه‎های اصفهان، بوشهر و اهواز، به دليل رعایت شيوه نگارش خبر، حسن جعفري، مسئول فرودگاه مشهد، به دليل سوژه‎يابي مناسب و تعداد خبر تولیدی و محمد حاجي‎پور، مسئول روابط‎عمومی فرودگاه تبريز به دلیل رعایت شيوه نگارش خبر و سوژه‎يابي مناسب، قدرداني شدند.

در بخش شبكه‎هاي اجتماعي نيز شهرزاد سليمي‎پور، رضا معمار و رضا احمدي به ترتیب مسئول روابط‎عمومي فرودگاه‎های اصفهان، بوشهر و ساري مورد قدرداني قرار گرفتند.

همچنین در پایان این دوره از مجيد ملاياني، مسئول روابط‎عمومی فرودگاه اهواز، در آستانه بازنشستگی، تقدیر و قدردانی ویژه‎ای انجام شد.

گفتنی است، اين دوره آموزشي كه ششم و هفتم آذرماه 97 با موضوع «اقناع و تبليغ در روابط عمومي» به ميزباني فرودگاه مشهد برگزار شد.

منبع : شرکت فرودگاه ها