گردهمایی مدیران روابط عمومی آموزش و پرورش سراسر کشور

  • ۰۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۸

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان از ضرورت تعمیم گفتمان رسانه محور روابط عمومی به همه حوزه های آموزش و پرورش، لزوم ارتقای شاخص های کیفی محتوای رسانه ای و راه اندازی استودیوی تخصصی شماره ۲ آموزش و پرورش خوزستان جهت تولید محتوای خبری و آموزشی خبر داد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، بابک نوری زاده پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۷ آذرماه ۹۷ در حاشیه گردهمایی مدیران روابط عمومی سراسر کشور در استان گیلان اظهار کرد: تنها راه ایجاد هم افزایی و هماهنگی بین حوزه های مختلف تعلیم و تربیت بسترسازی برای گسترش گفتمان روابط عمومی در سطح قسمت های مختلف ستادی و مدارس است.

وی با بیان اینکه استان خوزستان با داشتن بیش از یک میلیون دانش آموزان در جایگاه سوم کشوری از لحاظ آمار دانش آموزی قرار دارد، توضیح داد: استان خوزستان با داشتن بیش از ۷۰ هزار فرهنگی در ۴۱ منطقه آموزش و پرورش دارای زمینه های فراوانی در حوزه اطلاع رسانی است. مجموعه روابط عمومی آموزش و پرورش استان تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی به این قشر عظیم فرهنگی به کار گرفته است.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان در ادامه با برشمردن ابتکارات و اقدامات روابط عمومی آموزش و پرورش استان، خاطرنشان کرد: تهیه و انتشار هفتگی مجله تصویری، طراحی و انتشار اپلیکیشن اندرویدی خبرخوان، تهیه و انتشار اپلیکیشن اندرویدی راهنمای استان میهمانان نورزی و راه اندازی ۲ استودیوی تخصصی خبر و تولید محتوای آموزشی و فرهنگی از جمله مهمترین اقدامات مجموعه روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان است.

نوری زاده همچنین با اشاره به راه اندازی دومین استودیوی تخصصی آموزش و پرورش خوزستان، تصریح کرد: استودیوی تخصصی تولید محتوای خبری، آموزشی و فرهنگی برای اولین بار در استان خوزستان راه اندازی شد.

وی در ادامه مهمترین هدف از راه اندازی این استودیوی تخصصی را تولید برنامه های فاخر تحلیلی، خبری، آموزشی و فرهنگی در حوزه آموزش و پرورش خوزستان دانست و گفت: در تلاش هستیم تا از این پس اکثر قریب به اتفاق برنامه های تولیدی صدا و سیمای مرکز خوزستان در حوزه آموزش و پرورش از طریق این استودیوی تخصصی با هماهنگی با صدا و سیما تولید شود.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان اضافه کرد: اجرای راهبردهایی از قبیل تولید مجله تصویری و راه اندازی استودیوی تخصصی در راستای کیفیت بخشی به محتوای رسانه ای آموزش و پرورش خوزستان است.

نوری زاده در پایان یادآور شد: اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی مجموعه تعلیم و تربیت خوزستان تمام تلاش خود را برای ایجاد ارتباط پویا بین جامعه و مجموعه های مختلف آموزش و پرورش استان به کار خواهد بست.

منبع : روابط عمومی ایران