سرپرست روابط عمومي استانداري تهران

انگيزه فعاليت در روابط عمومي ها موجب تقويت عملکرد در سازمان مي شود

  • ۰۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۱

نشست مديران روابط عمومي فرمانداري هاي استان تهران با حضور امين بابايي،سرپرست روابط عمومي و امور بين الملل استانداري تهران برگزار شد.
به گزارش شارا به نقل از پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران، در اين نشست به منظور هم افزايي و افزايش تعامل روابط عمومي فرمانداري هاي استان و تصميم گيري براي ارتقاء سطح عملکرد حوزه روابط عمومي ها، تصميماتي اتخاذ شد.
امين بابايي،سرپرست روابط عمومي و امور بين الملل استانداري تهران در سخناني با بيان اينکه همسويي و عملگرايي روابط عمومي ها براي تحقق اهداف دولت به ويژه در حوزه اقتصاد مقاومتي بايد مورد توجه باشد گفت: مديران روابط عمومي در فرمانداري ها با تصميماتي که اتخاذ مي کنند نبايد موجب اثرگذاري مشکلات اقتصادي در مجموعه تحت مديريت خود باشند زيرا انگيزه فعاليت در روابط عمومي ها موجب تقويت عملکرد در سازمان به طور کلان مي شود.
وي افزود: نوآوري و ابداعات در ساختار اطلاع رساني موجب مي شود جايگاه روابط عمومي ها از سطح کنوني ارتقا يابد و نياز است نقش ارزشمند روابط عمومي در ساختار اداري و سازماني به عنوان بخش قابل اعتماد و قابل اتکا براي مديران ارشد دستگاه ها شناسايي شود.
سرپرست روابط عمومي و امور بين الملل استانداري تهران مديران روابط عمومي فرمانداري ها را بازوي اعتمادسازي و دستيابي به اهداف در فرمانداري ها دانست و تاکيد کرد: جلسات و نشست با مديران روابط عمومي فرمانداري ها به طور منظم به منظور دستيابي به اهداف سازمان دهي شده برگزار خواهد شد.
در ادامه اين نشست؛ هريک از مديران روابط عمومي فرمانداري هاي استان تهران به طرح موضوعات و مشکلات حوزه فعاليت خود در شهرستان هاي استان تهران پرداختند.
براين اساس تصميماتي در راستاي تقويت ارتباط روابط عمومي فرمانداري ها با رسانه هاي فعال و محلي،شکل گيري شوراي هماهنگي و شوراي اطلاع رساني روابط عمومي ها در شهرستان ها و ايجاد دبيرخانه شورا و ارائه گزارش عملکرد فصلي روابط عمومي فرمانداري ها از جمله مهمترين مصوبات اين جلسه بود.

منبع : خبرگزاری آریا