رونمايي هشت کتاب در پانزدهمين کنفرانس بين المللي روابط عمومي ايران

  • ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۵

در مراسم افتتاحيه کنفرانس که صبح روز دوشنبه 30 مهر 1397 در مرکز همايش هاي سازمان مديريت صنعتي برگزار خواهد شد،شش کتاب که 4 کتاب آن تاليف دکتر حسن بشير است رونمايي خواهد شد.
به گزارش شارا، در اين مراسم شش کتاب علمي ارزشمند رونمايي خواهد شد که کتاب اول با موضوع «رويکردهاي نوين کاربردي خلاقيت در روابط عمومي" (مجموعه مقالات چهاردهمين کنفرانس بين‌المللي روابط‌عمومي ايران) داراي 12 مقاله ارزشمند حاوي مجموعه آثار و مقالات کنفرانس قبلي يعني چهاردهمين کنفرانس بين‌المللي روابط عمومي ايران است و کتاب دوم با عنوان «سناريونگاري در روابط عمومي»، کتاب سوم با عنوان "ارتباطات و روابط عمومي"، کتاب چهارم "دستورالعمل قطعي سال 2018 براي اهداف و نتايج کليدي (OKRs)" است که مي تواند به عنوان يک پلتفرم موفقيت براي روابط عمومي هاي با کارايي بالا مورد استفاده قرار گيرد. کتاب پنجم «تحليل گفتمان رسانه هاي جهان» که جلد دوم آن در 3 بخش و 4 فصل تدوين شده و کتاب ششم «مطالعات ميان فرهنگي» است که در هشت فصل تنظيم شده است.
همچنين کتاب هاي "روابط عمومي نوشتاري و فنون رسانه اي" تاليف ويلکاکس و نولت و "تکريم ارباب رجوع" تاليف سعيد معادي رونمايي خواهد شد.
گفتني است يکي از اهداف مهم کنفرانس، گسترش مطالعات مربوط به روابط عمومي در قالب هاي مختلف سخنراني، کارگاه، جشنواره، نشريات و کتاب است. کتاب هايي که تاکنون منتشر شده اند حوزه هاي زيادي از روابط عمومي را پوشش داده اند که در آينده اين حرکت همچنان ادامه خواهد داشت.

منبع : برگزاری آریا