انتخابات دوازدهمین دوره هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان یزد

  • ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۱

مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد از برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان، روز دوشنبه 16 مهرماه در استانداری یزد خبر داد.

به گزارش شارا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، "علی صالحی" در گفتگوی اختصاصی با اعلام این خبر گفت: در این دوره از انتخابات، 22 نفر برای عضویت در هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان یزد نامزد شده بودند که صلاحیت 21 نفر برای حضور در این انتخابات تایید شد.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان یزد داشتن حداقل 25 سال سن و همچنین دارا بودن مدرک کارشناسی با حداقل یک سال سابقه کار در روابط عمومی یا حداقل کاردانی با پنج سال سابقه کار در روابط عمومی را از شرایط عضویت در هیات رییسه برشمرد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد از برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان یزد در روز دوشنبه 16 مهرماه در استانداری یزد خبر داد و افزود: این انتخابات از ساعت 8:30 صبح و در محل سالن کوثر استانداری یزد برگزار می شود.

صالحی با اشاره به ابلاغ دستور العمل و اساس نامه جدید شورای هماهنگی روابط عمومی های استان یزد از سوی وزارت کشور گفت: تعداد 106 دستگاه از حق رای برای مشارکت در این انتخابات برخوردارند که امیدواریم مشارکت فعالانه ای در این رابطه داشته باشند.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان یزد بر رعایت اصل بی طرفی و صیانت از سلامت برگزاری این دوره از انتخابات توسط عوامل برگزاری آن تاکید کرد.

وی در پایان از اصحاب رسانه و جراید دعوت کرد تا با حضور فعالانه در این مراسم، انعکاس دهنده این رویداد تاثیرگذار برای جامعه روابط عمومی های استان یزد باشند.