آیین نکوداشت "روز ملی روابط عمومی" برگزار می‌شود

  • ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
روز روابط عمومی

هوشمند سفیدی سخنگو و دبیرکل هیئت مؤسس "خانه روابط عمومی ایران" با اعلام این موضوع اظهار داشت: آیین گرامیداشت روز ملی روابط عمومی، چهارشنبه 26 اردیبهشت و در آستانه 27 اردیبهشت ماه (روز ملی روابط عمومی) در سالن شهید مطهری دانشگاه تربیت مدرس و با حضور مقامات کشوری و دست اندرکاران روابط عمومی برگزار خواهد شد.

وی افزود: قرائت بیانیه خانه روابط عمومی ایران به مناسبت "روز روابط عمومی" مشتمل بر تبیین چالش ها و راهکارهای برون رفت آن از این حرفه در ایران، سخنرانی چند تن از مسئولان کشوری، تقدیر از ستارگان روابط عمومی ایران در سال 1396 و رونمایی از سایت خانه روابط عمومی ایران، از جمله مهمترین برنامه های گرامیداشت "روز ملی روابط عمومی" خواهد بود.

سفیدی با اشاره به اینکه "روز روابط عمومی" بهترین و مغتنم ترین فرصت برای طرح ناخواسته ها و انتظارات جامعه روابط عمومی است گفت: ما در این روز بر این نکته تأکید می کنیم که عدم تقویت روابط عمومی‌ها، عامل مهم ضعف سامان‌بخشی افکار عمومی و عدم اطلاع‌رسانی مناسبت دولت به مردم است.

وی با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهوری خطاب به مدیران که نباید روزه سکوت بگیرند و باید اقدامات و برنامه هایشان را بازگو کنند و با افکار عمومی و مردم در میان گذارند گفت: این مهم که نقش مؤثری در تقویت ارتباط بین مسئولان و مردم خواهد داشت با داشتن روابط عمومی‌هایی مقتدر و کاردان محقق خواهد شد و ما مراتب تقدیر خود را از این بابت از رئیس جمهور اعلام می داریم.

سخنگوی خانه روابط عمومی خاطرنشان ساخت: ما از رئیس جمهور محترم، درخواست کرده ایم با حضور در مراسم گرامیداشت "روز ملی روابط عمومی"، خواسته ها و انتظارات این صنف فرهیخته و تأثیرگذار در حوزه افکار عمومی را بشنوند و برای تأمین آنها، مجموعه دولت را به اهتمام بیشتر و تلاش بایسته و شایسته وا دارند.