فهرست نهایی مقالات هفتمین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت اعلام شد

  • ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
روابط عمومی فارسی

سیدغلامرضا کاظمی‌دینان، رئیس شورای سیاست‌گذاری کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت در این خصوص گفت: در هفتمین دوره این کنفرانس پنج مقاله و یک پنل تخصصی با حضور مدیران و صاحب‌نظران حوزه‌های مرتبط با روابط‌عمومی و با عنوان «ارتقای شهرت سازمان؛ فرصت‌ها و محدودیت‌های روابط‌عمومی» برگزار خواهد شد.
کاظمی‌دینان ادامه داد: مقاله الگوی کاربردی مدیریت شایعات سازمانی توسط احمد یحیایی‌ایله‌ای، مقاله مدیریت شهرت در شرایط بحرانی؛ مطالعه موردی زلزله کرمانشاه و مدیریت شهرت در جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران توسط اسماعیل رمضانی، مقاله عوامل موثر بر مدیریت شهرت توسط حمید شکری‌خانقاه، مقاله دیجیتال مارکتینگ و تاثیر آن در توسعه روابط عمومی توسط بهزاد حسین عباسی و شایان عرفانیان و مقاله مدیریت شهرت در فضای مجازی توسط مینا عینی‌فر عناوین پنج مقاله‌ای هستند که در این کنفرانس ارایه خواهند شد.
رییس‌ شورای سیاست‌گذاری کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت در انتها از تمامی علاقمندان به موضوعات مطرح شده دعوت کرد تا در صورت تمایل با مراجعه به سایت www.prconference.ir و یا تماس تلفنی با شماره ۸۸۸۰۷۴۵۳ نسبت به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص اقدام نماید.
لازم به ذکر است سیزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک هفتمین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت، ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهند شد.