مدیر روابط عمومی پنجمین جشنواره هنر مقاومت منصوب شد

  • ۲۱ تیر ۱۳۹۷

مسعود نجابتی، دبیرکل پنجمین جشنواره هنر مقاومت طی حکمی امین صافی زاده را به عنوان مدیر روابط عمومی این جشنواره منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است:"امید است با اتکاء به ذات حضرت احدیت (جل جلاله) و برنامه‌ریزی مدون و نیز استفاده از ظرفیت‌های موجود رسانه‌های کشور و تعامل حداکثری با اصحاب رسانه شاهد انعکاس مطلوب و تقویت ابعاد رسانه‌ای پنجمین جشنواره هنر مقاومت باشیم."

گفت‌و‌گو با مدیر کل روابط عمومی وزارت نیرو در مورد خاموشی‌های اخیر منبع

پشت‌پرده خاموشی‌های گسترده اخیر چیست؟

  • ۱۴ تیر ۱۳۹۷

به این علت که پراکنده است نمی‌توان از قبل به مردم اطلاع داده شود. به این علت که برنامه‌ای نگذاشته ایم مثلا فلان جا در فلان ساعت برق می‌رود. الان در یک منطقه بار مصرف بالا می‌رود و چند ساعت دیگر یک منطقه دیگر. قطعی برق بستگی به میزان مصرف برق در هر منطقه دارد و به صورت خودکار اعمال می‌شود.».

تکذیب موضوع ابر دزدی توسط روابط عمومی سازمان پدافند غیرعامل

  • ۱۴ تیر ۱۳۹۷

روابط عمومی سازمان پدافند غیر عامل اطلاعیه ای صادر کرد مبنی بر اینکه آنچه که توسط ریاست این سازمان عنوان شده بود صرفا یک نگاه آینده نگرانه بوده است. لازم به ذکر است این اطلاعیه در حالی صادر شد که موضوع ابر دزدی بازخورد بسیار قابل توجهی در رسانه ها داشت.

سرپرست مدیریت روابط عمومی بانک سامان منصوب شد

  • ۱۴ تیر ۱۳۹۷

سرپرست مدیریت روابط عمومی بانک سامان منصوب شد.

به گزارش شارا به نقل از اخبار بانک، فرنود حسنی در حکمی از سوی سید احمد طاهری بهبهانی مدیر عامل بانک سامان به عنوان سرپرست روابط عمومی این بانک معرفی شد.

روابط عمومی بهزیستی استان گلستان رتبه نخست را در بین روابط عمومی های کشور کسب کرد

  • ۰۹ تیر ۱۳۹۷

در راستای اجرای فرایند ارزیابی عملکرد شاخص‌های عمومی و اختصاصی توسط سازمان بهزیستی کشور در 6 ماهه دوم سال 96 ، روابط عمومی بهزیستی استان گلستان باارائه یک برنامه موفق و گزارشی ازعملکرد مناسب خوددر تحقق این اهداف ، برای نخستین بار، توانست رتبه اول را در سطح کشور از آن خود کند.

طی ارزیابی‌های صورت گرفته وبا اعلام نتایج آن از سوی سازمان بهزیستی کشور، از مجموع 100 امتیاز شاخص های اختصاصی، روابط عمومی این اداره کل توانست100امتیاز کامل راکسب نماید، این عدد نشان می‌دهد که رتبه این اداره کل بهبود قابل‌توجهی نسبت به سال های گذشته داشته است.

اميرعباس تقي‌پور

گسترش بازار هنر با روابط عمومی الکترونیک

  • ۰۹ تیر ۱۳۹۷

به کزارش پرنا به نقل از اعتماد،از نقاط مشترک تعاریف مختلف روابط عمومی این است که می‌گویند هدف روابط عمومی تاثیرگذاری بر اذهان مخاطبان و ایجاد تصویری روشن از سازمان در نزد جامعه است. اگر تعریف هنر و تعریف روابط عمومی را مقایسه کنیم می‌توانیم به شباهت‌ها و نقاط مشترک قابل‌توجهی برسیم و برهمین اساس است که روابط عمومی را در کنار سایر هنرها و به عنوان هنر هشتم معرفی می‌کنند.

صفحه‌ها