در چهارمین جلسه ستاد فضای مجازی مطرح شد

بومی‌سازی و رقابت‌پذیری دو مزیت نسبی در تولیدات روابط‌عمومی‌های سازمان میراث‌فرهنگی

  • ۰۳ تیر ۱۳۹۸

چهارمین جلسه ستاد فضای مجازی سازمان میراث‌فرهنگی در محل اداره‌کل روابط‌عمومی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و با مشارکت کارشناسان روابط‌عمومی‌های تعدادی از ادارات‌کل میراث‌فرهنگی استان‌های مختلف کشور به‌صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.

در نامه‌ای به رؤسای دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور؛

وزیر علوم آیین‌نامه جدید ارتقای ساختار و عملکرد روابط عمومی‌ها را ابلاغ کرد

  • ۰۳ تیر ۱۳۹۸

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در نامه‌ای به رؤسای دانشگاه‌ها، مؤسسات پژوهشی، پارک‌های علم و فناوری و سازمان‌های وابسته به این وزارتخانه، آیین‌نامه جدید ارتقای ساختار و عملکرد روابط عمومی‌های موسسات آموزش عالی کشور را ابلاغ کرد.

روابط عمومی ها نقش کلیدی در ارتقای فرهنگ سلامت دارند

  • ۰۲ تیر ۱۳۹۸

مدیرکل روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: فعالان حوزه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی نقش موثر و کلیدی در ارتقای فرهنگ سلامت و شیوه زندگی مردم بر عهده دارند.

انتصاب مشاور اجرایی توسط مدیر کل روابط عمومی استانداری هرمزگان

  • ۰۲ تیر ۱۳۹۸

شیرزاد عزتی، مدیر روابط عمومی منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس را به عنوان مشاور اجرایی روابط عمومی استانداری هرمزگان منصوب کرد

سرهنگ قهرمانی:

همایش روابط‎عمومی و تبلیغات نیروی زمینی سپاه برگزار می‌شود

  • ۰۲ تیر ۱۳۹۸

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‎پرس، سرهنگ پاسدار «محمد جواد قهرمانی» معاون روابط‎عمومی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه اظهار داشت: همایش روابط‎عمومی و تبلیغات نیروی زمینی سپاه روز دوشنبه در ستاد فرماندهی نیروی زمینی سپاه برگزار می‌شود.

وی افزود: در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین رضایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه و سردار محبی مسئول معاونت فرهنگ تبلیغات سپاه سخنرانی خواهند کرد.

نوزدهمین نشست شورای هماهنگی و سیاست‌گذاری روابط عمومی‌های بنیاد برگزار شد

  • ۰۲ تیر ۱۳۹۸

نوزدهمین نشست شورای هماهنگی و سیاست‌گذاری روابط عمومی‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان‌های تابعه روز شنبه اول تیرماه در ساختمان ستاد بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران برگزار شد.

در نشست تخصصی روابط عمومی آنلاین در گردشگری مطرح شد:

برندهای گردشگری ایران و اصفهان با روابط عمومی ساخته می‌شود

  • ۰۱ تیر ۱۳۹۸

همزمان با برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان، نشستی تخصصی با عنوان "روابط عمومی آنلاین در گردشگری" با سخنرانی مجیدکثیری مدیرعامل اخبار رسمی و با همکاری مجموعه محتواسازان به عنوان نماینده انحصاری مجموعه اخبار رسمی برگزار شد.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان

روابط عمومی نبض و پیشانی دستگاه است / کارکنان این حوزه باید اهل قلم و بیان و تعامل باشند

  • ۰۱ تیر ۱۳۹۸

باقری در آیین تکریم و معارفه سرپرست اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اظهار کرد : در حقیقت روابط عمومی نبض و پیشانی دستگاه و وظیفه آن اعتماد سازی و ارتباط دوسویه بین جامعه و سازمان است.

صفحه‌ها