معرفی کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران

  • ۲۶ شهریور ۱۳۹۷

جامعه روابط عمومی کشور پس از ۵۵ سال با برگزاری این کنفرانس ، گام های مهم و مملوسی در راستای آگاهی کارشناسان و دانشجویان از روند جهانی شدن روابط عمومی و موقعیت فعلی آن در کشورهای پیشرفته ، تحقیقات و آخرین تحولات در این زمینه، ایجاد بستری مناسب برای ارایه توانمدی های روابط عمومی کشور و تجلی استعدادها و ایجاد تعامل و برقراری ارتباطی دو سویه و پویا میان متخصصان داخلی و متخصصان تراز اول روابط عمومی در جهان برداشته است.

دکتر امین بابایی، با اشاره به جایگاه و اهمیت روابط عمومی در دستگاه های مختلف:

کار روابط عمومی در گذشته صرفا نصب پلاکارد، عکاسی و برخی اقدامات سطحی بود

  • ۲۶ شهریور ۱۳۹۷

مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان ری با اشاره به اهمیت جایگاه روابط عمومی در دستگاه های مختلف، تصریح کرد: متاسفانه در گذشته روابط عمومی حیات خلوت هر سازمان بود؛ اما در گذار جهانی ، روابط عمومی و اطلاع رسانی اصل لاینفک و به مهم ترین معاونت در اغلب ارگانها، نهادها، موسسات، شرکت ها و ادارات تبدیل شده است

بخش خبر روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان در کشور اول شد

  • ۲۵ شهریور ۱۳۹۷

مدیر روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان، از کسب رتبه نخست اطلاع رسانی توسط بخش خبر این سازمان در بین شرکت های صنعت آب و برق کشور خبر داد.

وجود ابهام بین روابط عمومی و بازاریابی

  • ۲۵ شهریور ۱۳۹۷

به منظور کسب اهداف سازمانی، سازمانها می‌باید هم به روابط عمومی و هم به بازاریابی توجه داشته باشند. هرکدام از این کارکردها، مستقل، اما مکمل یکدیگر، جهت ایجاد و حفظ بسیاری از روابط ضروری، در راستای بقاء و رشد سازمان می‌باشد. به عبارت دیگر نادیده گرفتن یکی، خطر افزایش شکست در دیگری را به همراه خواهد داشت.

طی حکمی از سوی رئیس دبیرخانه شورای عالی استانها

محمد صادق داوری سرپرست اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل شورای عالی استانها شد

  • ۱۴ شهریور ۱۳۹۷

عبدالرحیم کرکه آبادی طی حکمی محمد صادق داوری را به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، در بخشی از حکم آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب شما امید است با اتکال به خداوند متعال و تعامل سازنده با کلیه اعضای شورای اسلامی کشور، ریاست دبیرخانه و معاونین و مدیران ستادی و نیز ارتباط پویا و موثر با اصحاب رسانه به ویژه تولید و توزیع اخبار و اجرای شرح وظایف محوله اقدامات لازم معمول نمایید.

کسب مقام اول روابط عمومی توسط میراث فرهنگی خراسان رضوی

  • ۱۳ شهریور ۱۳۹۷

روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی درجشنواره ملی چارسوق به عنوان روابط عمومی اول کشور انتخاب و در مراسم اختتامیه جشنواره تقدیرشد.

تجلیل از روابط عمومی آبفا استان اصفهان در همایش اقتصاد فرهنگ و هنر

  • ۱۲ شهریور ۱۳۹۷

این همایش باحضور دکتر مطهری نژاد دبیر انجمن روابط عمومی ایران، مهدی محمدی مشاور وزیر و دبیر هیأت رسیدگی به امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، دکتر پرویز عطایی دبیرکل طرح ملی نهضت الگوسازی اقتصاد مقاومتی ، دکتر حبیب ارزانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و دکتر علی محمد بیدارمغز رئیس تشریفات ایران در سازمان ملل برگزار شد .

در این همایش از شرکت آبفا استان اصفهان به لحاظ اجرای برنامه های فرهنگی که زمینه های فرهنگ سازی مصرف بهینه آب را در میان اقشار مختلف در دستور کار قرار داده است تقدیر گردید .

مدیر روابط عمومی HTC پس از 7 سال این شرکت را ترک کرد

  • ۱۰ شهریور ۱۳۹۷

در اوایل سال 2018 آقای Mo Versi که شهرتش را مدیون اطلاعات زیادی است که در خصوص آپدیت های نرم افزاری گوشی های HTC به اشتراک می گذاشت، در حساب توئیتر خود اعلام کرد که پست خود را در کمپانی اچ تی سی پس از 8 سال ترک خواهد کرد. در آن زمان ورسی به دنبال کنندگان خود اعلام کرد که هر سوالی که در این زمینه دارند، با جف گوردون مدیر روابط کل روابط عمومی HTC مطرح کنند. با این حال به نظر میرسد که گوردون، (البته منظورمان راننده مسابقات ناسکار نیست) تصمیم دارد که پس از 8 سال خدمت در کمپانی تایوانی، آنجا را ترک کند.

جف گوردون روز گذشته در حساب توئیتر خود اینگونه نوشت:

صفحه‌ها