با تصویب اساسنامه «شورای روابط عمومی‌های مراکز حوزوی»

دبیر جدید شورای روابط عمومی مراکز حوزوی انتخاب شد

  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۷

آخرین جلسه شورای روابط عمومی مراکز حوزوی در سال 97 تشکیل و اساسنامه این شورا پس از امضای تمامی اعضا به تصویب رسید.

بابایی: روابط عمومی ها خدمات شایسته دولت تدبیر و امید را قوی تر اطلاع رسانی کنند

  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۷

سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران گفت: دو سال از فعالیت دولت دوازدهم باقی مانده و باید خدماتی را که با وجود همه کاستی ها اما به صورت شایسته به مردم ارائه می شود را اطلاع رسانی به هنگام کنیم و همین کار وظایف روابط عمومی را سنگینتر کرده است .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی:

روابط عمومی عمل‌گرا نیاز امروز سازمان ها و دستگاه های اجرایی است

  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۷

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: بهره گیری از روابط عمومی های عمل‌گرا و همچنین مدرن، نیاز امروز سازمان ها و دستگاه های اجرایی است.

روابط عمومی‌های برتر استان مرکزی تجلیل می‌شوند

  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۷

استاندار مرکزی گفت: در نخستین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان سال ۹۸ از روابط عمومی‌های برتر استان تجلیل می‌شود، روابط عمومی باید شخصیت آگاه، مستقل و باهوش داشته باشد، مدیران مکلف به انتخاب بهترین و کیفی‌ترین نیروی خود برای این کار هستند.

هم اندیشی مدیران روابط عمومی گروههای شرکت های پدیده برگزار شد

  • ۱۸ اسفند ۱۳۹۷

800میلیارد تومان از سال گذشته تا امروز در شرکت پدیده قرارداد امضاء شده است 800میلیارد تومان از سال گذشته تا امروز در شرکت پدیده قرارداد امضاء شده است.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت

روابط عمومی‌ها باید آمار و اطلاعات صحیح در اختیار مخاطبان قرار دهند

  • ۱۸ اسفند ۱۳۹۷

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت بر در اختیار قرار دادن آمار و اطلاعات صحیح به مخاطبان توسط روابط عمومی‌ها تاکید کرد.

براي هفتمين سال پياپي:

تقدير وزارت جهاد کشاورزي از مدير روابط عمومي جهاد کشاورزي مازندران

  • ۱۸ اسفند ۱۳۹۷

خبرگزاري آريا- هفت سال تقدير پياپي از مهدي خليلي مدير روابط عمومي جهاد کشاورزي مازندران در وزارت جهاد کشاورزي به پاس تعامل مطلوب با وزارتخانه متبوع، رسانه ها و افکار عمومي و انعکاس به موقع عملکردها

به گزارش خبرنگارآريادفترمازندران درساري، روابط عمومي سازمان جهاد کشاورزي مازندران در راستاي ارتقاء و اعتلاي مديريت مطلوب و انعکاس به موقع عملکردها به افکار عمومي و تعامل با وزارتخانه متبوع که در همه عرصه‌ها پيشتاز است امسال هم طبق 6 سال متوالي گذشته، مدير روابط عمومي جهاد کشاورزي استان مازندران در وزارت جهاد کشاورزي شايسته تقدير و قدرداني شد.

رئيس سازمان نظام مهندسي کشاورزي و منابع طبيعي کشور:

روابط عمومي بايد تحليل گرايي را جايگزين مراسم گرايي کند

  • ۱۸ اسفند ۱۳۹۷

به گزارش خبرنگارآريادفترمازندران درساري، شاهرخ رمضان‌نژاد در گردهمايي مديران روابط عمومي وزارت جهاد کشاورزي که با حضور مديران روابط عمومي سازمان هاي جهاد کشاورزي سراسر کشور برگزار شد اظهار کرد: روابط عمومي ها در اوج نااميدي‌ها بر طبل‌ اميد کوبيدند و توانستند جامعه را اميدوار کنند تا جاييکه رئيس جمهور در هر مجمع و سخنراني از توفيقات بخش کشاورزي سخن مي‌گويد.

در حضور مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان

روابط‌عمومی‌های برتر هیات‌های ورزشی آذربایجان‌غربی تجلیل شدند

  • ۱۸ اسفند ۱۳۹۷

در جریان گردهمایی مشترک مدیران روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان استان های شمالغرب کشور با حضور مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان از روابط عمومی‌های برتر هیات های ورزشی آذربایجان غربی در سال 97 تجلیل و قدردانی شد.

صفحه‌ها